Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudok olyan kutyát...

Hogy tudok olyan kutyát nevelni ami nem enged be a kapun belül embereket? Mert sajnos sokan vannak idegenek akik bejönnek szét nézni!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 10:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha megcsinálnád a kerítést...
2013. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
82%
Komoly kerítésed lehet, inkább húzzál ki és csinálj egy rendes kerítést, ahelyett, hogy ilyen baromságokat kérdezel.
2013. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
ahol a "korcsok" bejönnek, ott fog a kutyád olajra lépni és aztán ugyanott vagy, ahol a part szakad. az jön be, aki akar. szerintem neked nem kutya kellene, hanem egy normális kerítés. ha az megvan, utána műr nem kell hozzá érteni. a kutyához meg kellene némi tudás, de legfőképp érdeklődés. az már rég rossz, ha vki kerítéscsinálás heéyet vesz kutyát. ugye nem akarod láncon tartani?
2013. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondta senki hogy kis kertetek van :D
2013. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nekem "korcsom" van, nem érdekelt, h mennyire jó házörző, mert tipikus hobbikutyának szántam: tanítgatom, kirándulunk, nagy séták, hűséges barát, meg utyuliputyuli... velem meg a családdal van is utyuliputyuli éjjel-nappal, de olyan házörző lett belőle (ezért semmit se tettem), h még nem találkoztam olyan idegennel, aki meg merte volna fogni mellette a kapukilincset.
2013. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%
Ne tarts kutyát! Neked is csak egy tartozék az állat, semmi felelősség érzet és józan ész nem szorult beléd! Esetleg még riasztó nem jutott eszedbe?
2013. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj kedves kérdező hogy te is vettél egy kutyát mert staff, ami kemény. Közben meg fogalmad sincs a fajta jellegzetességeiről, tulajdonságairól. A staffok egyáltalán nem házörzők. Van az ismeretségi körömben néhány, szerncsére mind jól szocializált, de csak egy van aki ugatással jelzi ha jön valaki.
2013. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Két tacskónk van. A kerítést sem merik megközelíteni az idegenek, nemhogy bejönni! Viszont stabil kerítésünk van. 4 m-es vaskapura hegeszteni kellet még egy vas csíkot, hogy a fejét se tudja kidugni.
2013. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Idegen emberek ellen általában a kulcsra zárt kapu a megoldás. A kiskutyád lehet, a megjelenő idegen kutyáknak viszont örül. Kölyök és jó kis játszótársakat lát bennük. Kutya ellen nem tudsz megtanítani kutyát. Ha igen, az sajnos verekedéshez vezethet.Rossz kerítéshez csak te vagy a megoldás.

Talán még egy tipp: Villanypásztor a kerítés vonalán. Kívül tartja a kinti állatokat, belül tartja a bentit.

2013. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
51%
Két fajtát akartam ajánlani,amik a legjobbak közé tartoznak terület és személyvédésben.Úgy kutyák,mint emberek ellen.De inkább megyek egy másik kérdéshez....
2013. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!