Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki használt már kullancs-b...

Valaki használt már kullancs-bolha írtó nyakörvet? Hatásos?

Figyelt kérdés
Mi eddig csak a frontlinet használtuk, de most kipróbálnám a nyakörvet is. Rövid szőrű kutyám van (francia bulldog). Eddig sosem volt mgé benne kullancs, úgyh biztos h hatásos ez a front line, de azt hallottam h a nyakörv olcsóbb is és tovább tart a hatása. Igaz ez?

#kullancs #bolha #nyakörv #csepp #spot on #bolha irtó nyakörv
2013. ápr. 9. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk esik az eső, akkor is védenek? Pl ma veszek a kutyának vagy kiltix-t vagy scalibor-t és felrakom, de most perpill esik az eső, akkor egyáltalán van értelme feltenni?
2013. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A scalibort kifejezetten le kell mosni néha mert ha nagyon koszos akkor kevésbé hat :) a kiltixről ezirányban nem tudok nyilatkozni
2013. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

a kiltixre rá van írva h nem jó h ha eső éri. Mi is azt vettünk, én olyankor lekapom róla gyorsan, mikor már jobban esik, aztán otthon mikor megszáradt a kutya nyakán a szőr vissza rakom. Azt írják, hogy ha víz éri (eső vagy pl bemegy fürdeni a kutya a tóba) akkor megváltozik a nyakörv hatása, gondolom én hogy a víz hatására kijön belőle a hajtóanyag egyszerre, vagy nem tudom.

De szerintem jobb oda figyelni h ha fürdik akkor se legyen rajta, mert aztán lehet venni újat :/ :( Kicsit büdös ez a kiltix amúgy, de már kezdem megszokni :)

2013. ápr. 15. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!