Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez fajtiszta...

Tepertyu kérdése:

Szerintetek ez fajtiszta nemetjuhasz?

Figyelt kérdés

Nektek mi a velemenyetek?(amugy 6 hetes)

[link]

[link]



2013. ápr. 9. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet megnyitni a képet. Egyébként meg persze hogy fajtiszta, hiszen kutya. Az hogy fajtatiszta-e már más kérdés. Van törzskönyve akkor igen, ha nincs, fajta jellegű keverék.
2013. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
hacsak nem macska félig, akkor fajtiszta
2013. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
nincs faszabuckom:)
2013. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
teljesen felesleges látható képet betenni. 6 hetesről senki nem mondja meg, mivé növi ki magát.
2013. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mátyás97 ***** válasza:
93%
#1. Ott a pont:D
2013. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Van egy "pulim" anyja ott volt láttam puli volt, egy ideig azt hittem az apját is láttam (egy udvaron éltek elvileg) aki szintén puli volt. A kicsi tipikus puli volt...hazavittem szeretgettem, etettem erősödött, nőt és nőt és nőt kezdett gyanús lenni...főleg mikor a szőre a mellkasán kifehéredett egy sávban.... most 4 éves a derekamig ér és nagyon sok jóindulattal sem lehet pulit látni benne...nem azért imádom de legközelebb törzskönyv nélkül soha nem vállalnék be kutyát. Tudom én rontottam el lehet szidni, kicsi voltam és tapasztalatlan a szüleimet nem érdekelte....ez lett.
2013. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
jobb egérgomb kép url másolása és mindenki látni fogja. egyébként aki nem ismerősöd nem látja
2013. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

törzskönyv nélkül nem az.


6 hetesen remélem még nem nálad van, hanem az anyja mellett...

2013. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!