Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolcon Németjuhász?

Miskolcon Németjuhász?

Figyelt kérdés
Van Miskolcon olyan tenyésztő aki fajtatiszta törzskönyvezett nem beltenyesztett német juhászt árul?

2013. jan. 12. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak törzskönyves érdekel? Örökbefogadás nem?
2013. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mert nem most kéne hanem majd 2014ben mert előtte elkeritem a portát+ veszek kutyaházat, kenelt csinálok és hasonlók.
2013. jan. 12. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi neked a "beltenyésztett" kutya?
2013. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy hallottam hogy az a beltenyesztett amibe nem került már rég más vér de lehet hogy nincs így csak egy ismerőstől hallottam
2013. jan. 12. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Na, ez a beltenyésztett nem beltenyésztett egy akkora félreértés, hogy ihaj... A rokon és vonaltenyésztést minden tenyésztő alkalmazza, mert ezzel lehet kívánatos tulajdonságokat rögzíteni az állományban. Önmagában ettől nem lesz egy kutya beteges, és az sem garancia egy kölyök egészségére, ha a szülei semmiféle rokonságban nem állnak egymással.
2013. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen "más" vér? Más fajtáé? Mert az nj-knek bizony az ismert vonalai mind egy kutyától indulnak. Magyarán a mostani kutyákban, az összesben ott van Horand von Grafrath egy picike génje.
2013. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem :-) csak hallottam. Nem vagyok még otthon a témában de van egy évem elolvasni a könyveket és belejönni. Egyébként ha 50ezerert találok törzskönyvezettet az elfogadható?
2013. jan. 12. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Háááát :$

Tenyésztőtől nem nagyon legfeljebb szaporítótól de akkor a kutyának nagyobb eséje van betegségekre és a legtöbb szaporítos kutyi idegroncs :(

2013. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Találtam tenyesztőt úgyhogy minden oké törzskönyvezettek a kutyusok beoltva és jó idegrendszerrel
2013. jan. 15. 16:16
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyébként valaki tud normális tenyesztőt? Több helyen is szeretnék korbenezni

Tökmindegy hogy hol van csak Magyarországon legyen

2013. jan. 15. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!