Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák az embereknél megtudj...

A kutyák az embereknél megtudják állapítani a nemeket?

Figyelt kérdés
és ez gazda váltásnál megmutatkozik e ( mondjuk családnál ) ?
2013. ápr. 9. 22:19
 1/5 anonim válasza:
100%
természetesen igen :)
2013. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Az emlősök (emberek is) a bőrön keresztül feromonokat bocsátanak ki, amik hatással van a környező élőlényekre. A kutyák nem hülyék, és szaglása extrémen jó, tehát akár látatlanban, szag alapján is meg tudják különböztetni akár az egyes egyéneket is! A nemeket pedig nagyon könnyen, mivel a nő és a férfi más típusú feromonokat termel.
2013. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
ebből a kérdésből is látszik hogy mennyi ember nézi hülyének a kutyákat...
2013. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám kislány.Én nő vagyok.Amikor odabújok a páromhoz,a kutya teljesen megbolondul,vagyis féltékenykedik!:D

Amikor tüzelt,a páromhoz bújt,sokkal jobban hallgatott rá!Érzik ők,hogy ki milyen nemű.Sokkal kifinomultabb a szaglásuk.

2013. ápr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Például, ha szoktál nézegetni gazdi kereső hirdetéseket, sajnos elég sokszor olvasni olyat, hogy pl a férfiakat nem kedveli, de nőkkel jól kijön.

2013. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!