Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én döbbentem le ezen a...

Csak én döbbentem le ezen a kérdésen és válaszon? (link)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4217935-mely-..



Tényleg vannak ilyen állat tartók ?:S


2013. ápr. 10. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Ez azért durva. Kutya kell neki, ráadás pitbull, de ott spórol azon a szerencsétlen kutyán, ahol tud. Ha tudnám, hogy ki ez, simán feljelenteném!
2013. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
omfg :O szegény kutyus...
2013. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a vaterán eladta a kutyát, és úgy gondolja, hogy majd az új tulaj odakint költ rá. Ő kiviszi, vállalja a szállítási költséget, a vevő pedig a többit.

Üzletszerűen csinálhatja a tenyésztést, legyen minél kevesebb a költség.

2013. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát én úgy vagyok vele, hogy szinte 100% ra merem mondani azt, hogy nem pitbullja van hanem egy fajtajellegű keveréke! aki sajnálja a rendes oltást az biztos, hogy nem vesz egy törzskönyves pitbullt !
2013. ápr. 10. 08:57
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne szegény a kutya? Ő mindent meg kap amit kell, csak fusiban. A mai világban mindenki ott spórol ahol tud, én megértem ezt. A kutyát meg nyilván nem érdekli, hogy ki adja be neki azt a szurit, neki ettől nem lesz sem jobb, sem rosszabb. Úgyhogy nem, én nem döbbentem le.

Amúgy meg nem is hiszem, hogy eladná, hiszen úgy említette a kutyáját, mint a gyerekét.

Lehet lepontozni.

2013. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor én csak annyit kérdeznék. Ha megbetegedne a kutyája, akkor is az anyja által beszerzett gyógyszerekkel "gyógyítaná" ? Mert kétlem, hogy ha az alapvető dolgokat sem képes megadni neki, akkor esetleg egy 50-100 ezres műtétet mondjuk kifizetne. Aki szerint ez elfogadható, annak nem való kutya. Ha meg a "gyereke"...kíváncsi lennék, hogy a saját gyerekével is megtenné ezt? Ha anyuci ápolónő lenne, akkor hozná haza az oltást a gyereknek? Ugyan már...Szánalmas ez az ember, és az is, aki szerint ez elfogadható. Úgyhogy igen, tényleg le lehet téged pontozni, de nem itt, hanem erkölcsileg, kedves utolsó.
2013. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, anyuci hazavitte az oltást, csak éppen tűt nem vitt, stb. stb. .... valahol, valami sántít.
2013. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

De mégis honnan tudod, hogy nem vinné el orvoshoz ha baja lenne? Ez csak feltételezés a részedről.

Az is lehet, hogy bőven akad pénze a kérdezőnek, csak ennek ellenére is szeret spórolni. Nem tudhatod.


Amúgy az én kutyám minden oltást, mindent hivatalosan meg kap, jelenleg épp egy hosszan tartó állatorvosi kezelésre járunk vele, amivel már 100 000 körüli kiadásnál járunk és messze még a vége, prémium tápot kap, nem spórolok rajta. Én nem akarok ilyennel hazárdírozni, úgyhogy minden megy a maga hivatalos módján, pedig lenne lehetőségem nekem is fusi veszettség ellenire 1000 Ft.-ért. Szóval nem gondolom, hogy probléma lenne az erkölcsimmel. Viszont azzal sincs bajom, ha valaki ezt megkerüli, abban az esetben, ha ez nem válik a kutya kárára. Hiszen a ebből a dologból csak neki származhat baja ha lebukik, a kutyának nem.

2013. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem meg az dühít az egészben, hogy én nem azért támogatok menhelyeket, hogy az ilyen szemetek haza hordják onnan a befogadott állatoknak szánt ampullákat meg chipet.. Undorító, hogy milyen emberek vannak.
2013. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na mondjuk ez a része szerintem is gáz...
2013. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!