Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hónapja van nálam egy...

Egy hónapja van nálam egy kölyök kutya de még nem igazán érzem, hogy nagyon szeretne és gazdájának tekintene. Mikortól kezd el jobban ragaszkodni?

Figyelt kérdés
nem mindig jön oda ha hívom nem mindig követ , meg vannak jelek .
2013. ápr. 10. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, milyen fajta, játszol bele, sétálsz vele, simogatod, egyáltalán ránézel? Csak így tud kialakulni a kötődés.
2013. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos , németjuhász , persze ,hogy játszok simogatom én etetem , pórázt most tanuljuk , de ha kint vagyok kilépek az ajtón jön farok csóválva, ha nem jön hívom akkor oda jön, utána ha nem vele foglalkozok vagy nem állok le vele játszani elfekszik és nem követ . volt már kutyám de ő rajtam ugrált nem tudtam levakarni leállítani, de ö tiszta nyugodt, ez mennyire normális... ja és ha hosszabb ideig 10 perc elfekszik sima szóra nem jön csak ha futok vagy játékkal hívom
2013. ápr. 10. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Németjuhász: a vérében van a fegyelmezett viselkedés. Nekünk volt régebben egy óriás schnauzer-labrador keverékünk, négy hónaposan hoztam el. Ő volt ilyen: lefektettem, ott maradt, nem ugrált rám, ellenben mindent nagyon gyorsan megtanult. A mostani kutyánkat egy évesen hoztuk el a menhelyről, nem tudom leszoktatni arról, hogy ne akarjon rámugrani és ölelgetni.
2013. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még kicsi szerintem, ilyenkor az enyémet is jobba érdekelte a világ nagy dolgainak felfedezése és a nadrágszáram letépése, mint én. :)

Mondjuk én minden szeretetemet ráárasztottam, ami lehet neki olykor nem tetszett, de most 2,5 éves imádjuk egymást. Nem követ mindig mindenhova, nem is szeretném, hogy olyan legyen. Ha kint vagyok és csinálom a dolgom, szemmel tart, de elvan a babérjain.


Nem tudom mikor került hozzád, az is lehet, hogy még nem tanulta meg a nevét, ezért nem jön első szóra. :) Felfigyel a nevére?

2013. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Németjuhász: a vérében van a fegyelmezett viselkedés"

Ez azért egy nagyon nem átgondolt kijelentés :D

2013. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy lustácska, kevésbé ember centrikus kutyád.

Amikor kimész hozzá, nézz át rajta. Nincs játék, nincs viháncolás. Pár napig nézd levegőnek a kutyádat. Talán felébred benne az ember társasága utáni vágy.

2013. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!