Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » E kettő közül melyik kutyatáp...

E kettő közül melyik kutyatáp jobb?

Figyelt kérdés

Supreme Fit and Well Adult Maxi vagy NaturCroq Balance?


Ha csak ár alapján nézném akkor azt mondanám, hogy az első, de még egyiket sem adtam a kutyámnak, így nem tudom hogy valójában melyik a jobb.

Felnőtt nagy testű egészséges kutyáról van szó.


2013. ápr. 10. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
nézd meg az összetételét. amiben hús származék van az nem túl jó táp. A hús liszt sem a legjobb, de az már jobb mindőségű. Nézd azt is h mennyi gabona van a tápban. Amiben sok van az nem jó táp.
2013. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megnéztem az összetevőket, inkább az első, abba kevesebb a gabona. honnan veszed a tápot? mert ha netről rendeled akkor úgyanennyiért lehet kapsz jobb tápot is. amibe nem hús liszt van hanem "rendes hús". De amúgy főzhetsz is neki, mi most arra álltunk rá. Reggel sima száraz tápot kap, este meg rizst és csirke szivet, vagy kacsa szivet, vagy csirke májat. Néha keverek hozzá még egy kis száraz tápot is. 1 kg csirke máj kb 500 ft, a csirke szív meg 200-250 ft kb. szóval még olcsóbb mint 1 kg száraz táp. persze kell a táp is mert abba vannak a vitaminok.
2013. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szoktam főzni is, csak most szólt egy ismerősöm, hogy valami kedvezményhez jutott, és ha kérek nekem is hoz, csak időben szóljak. Az elsőből egy 15 kg-os 7800 Ft-ba kerülne. A második 6400-ba.
2013. ápr. 15. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát összetétel alapján az első az szerintem jobb, de kb ugyanaz a minőség, meg a másodikat is ha jól tudom a happy dog gyártja. Mi is etettük ezzel egy ideig a kutyánkat, nem annyira rossz táp, csak a miénk sokat kakilt tőle, ezért váltottunk. Meg allergiára hajlamos, aztán csirkés tápot nem igazán adunk neki. Próbáld ki, max ha nem válik be akkor majd váltasz :)
2013. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amibe a Márton Roland is van
2013. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!