Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana vagy Belcando a jobb...

Acana vagy Belcando a jobb kutyatáp?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 14:37
 1/5 Fannybaba8 ***** válasza:
11%
Én egyiket se használom mert Eukanubával etetek. De én úgy halottam hogy az Acana eléggé jó!
2013. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maxitabi ***** válasza:

Attól függ, melyikek és mire/kinek kell...

Acana adult:

Dehidratált csirke (30 %), hasított zab, borsó, egész burgonya, csirkezsír (tartósítva kevert tokoferolokkal) (5 %), zabpehely, friss csontozott csirke (5 %), friss csontozott lazac (3 %), borsórost, napon szárított lucerna, csirkemájolaj (3 %), friss egész tojás (2 %), lazacolaj (2 %), egész alma, egész körte, édesburgonya, úritök, pézsmatök, paszternák, sárgarépa, spenót, tőzegáfonya, kék áfonya, tengeri moszat, cikóriagyökér, borókabogyó, angyalgyökér, körömvirág, édeskömény, borsmentalevél, levendula, rozmaring, A-vitamin-kiegészítő, D3-vitamin-kiegészítő, E-vitamin-kiegészítő, niacin, riboflavin, folsav, biotin, B12-vitamin-kiegészítő, cink-proteinát, vas-proteinát, mangán-proteinát, réz-proteinát, szelénélesztő, szárított Enterococcus faecium erjesztett készítmény.

Az ACANA friss és természetes alapanyagokból készül, ezért a tápszemcsék alakja és színe eltérő lehet!

Acana pacifica-gabinamentes:

Friss csontozott lazac (13 %), dehidratált lazac (12 %), dehidratált hering (10 %), dehidratált fehér húsú halfajták (10 %)*, egész borsó, vöröslencse, friss burgonya, friss csontozott hering (5 %), friss csontozott lepényhal (4 %), heringolaj (4 %), lóbab, repceolaj, napon szárított lucerna, borsórost, halhúsokból kinyert ízesítő (2 %), friss alma, friss körte, friss édesburgonya, friss úritök, friss pézsmatök, friss paszternák, friss sárgarépa, friss spenót, tőzegáfonya, kék áfonya, moszat, cikóriagyökér, borókabogyó, angyalgyökér, körömvirág, édeskömény, borsmentalevél, levendula, rozmaring, A-vitamin-kiegészítő, D3-vitamin-kiegészítő, E-vitamin-kiegészítő, niacin, riboflavin, folsav, biotin, B12-vitamin-kiegészítő, cink-proteinát, vas-proteinát, mangán-proteinát, réz-proteinát, szelénélesztő, szárított Enterococcus faecium erjesztett készítmény.

*Az ACANA fehér halhúsliszt a következő vadon fogott halakból készül: alaszkai tőkehal, sárga tőkehal, nyelvhal és foltos tőkehal.

A tápszemcsék alakja és színe eltérő lehet a gyártás során felhasznált friss és természetes alapanyagok miatt!

Belcando Adult Dinner:

Hamuszegény baromfihúsliszt (23,5 %), kukorica; rizs; burgonyakeményítő (14 %); heringliszt (3%); szárított répaszelet; jánoskenyér dara; olajtalanított szőlőmag (2,5%); sörélesztő; baromfizsír; finomított növényi olaj; azték zsályamag; hidrolizált baromfimáj; dikálciumfoszfát; nátriumklorid; káliumklorid, gyógynövények (összesen: 0,2 %; csalánlevél; encián gyökér; ezerjófű; kamilla; édeskömény; kömény; fagyöngy; cickafarkfű; földiszeder levél); Yucca kivonat

Belcando Adult Lamb & Rice:

Összetétel:


Rizs (40 %); bárányhúsliszt (15 %); hamuszegény baromfihúsliszt (12,5 %), hántolt zab; baromfizsír; finomított növényi olaj; olajtalanított szőlőmag; sörélesztő; azték zsályamag (1,5%); zabkorpa; lenmag; hidrolizált baromfimáj; nátriumklorid; káliumklorid, gyógynövények (összesen: 0,2 %; csalánlevél; encián gyökér; ezerjófű; kamilla; édeskömény; kömény; fagyöngy; cickafarkfű; földiszeder levél); Yucca kivonat.

Összehasonlítva a két-két táp beltartalmát,a az acana egy picit jobb-de valószínűbb, hogy drágább is.

2013. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindketto megfelelo,eleg bo informaciot leirtak ide rola elozoleg. Szerintem ki kell probalni, megfigyelni, hogy a kutyusodnak melyik jobb. Pl. melyik okoz hasmenest, esetleg visszahannya-e,stb.
2013. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Én acanával etetem a kutyusaimat és eddig minden rendben van velük.Csak sok kutyás ismerősöm belcandóval etet és érdekelt,hogy szerintetek melyik a jobb,de szerintem is az acana.;)

2013. febr. 12. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Igen a Belcando, elég magas árban van, de ott van a Royal Canin is. Nekem kutyámnak az utóbbi van, minden oké A belcando-tol ment a hasa, és sokat szellentett :)
2013. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!