Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a haveromnak egy 9 hónapos...

Van a haveromnak egy 9 hónapos pitbull és azt kérdezik mikor szokott tüzelni? 9hónapos, és muszáj megvárni hogy tüzeljen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 06:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy cigánypalánta vagy:) Most akkor ajándék lesz vagy a haverodé? szánalmas:)
2013. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ezt akartam leírni mint az utolsó.

A kérdés színvonala és témája már eleve erre adott következtetést, amúgy az első tüzelésnél való fedeztetés megfelel annak mint ha 12 évesen szülnél gyereket, de hát náluk ez sem meglepő így gondolom nem hatna vissza tartó erővel. Kutyák esetében vagy nem fog megtermékenyülni, vagy belepusztul a szülésbe. Amit csinálsz ártalmas a kutyádra és évekkel rövidíted meg az életét, különösen, mivel még nincs kifejlődve. Engem nem érdekel hogy a cigányok hogy teszik magukat tönkre, de a kutyád ennél jóval többet érdemel. A rokonok,barátok,pereputty meg inkább tartson plüsskutyát, ha ilyen szinten vannak mint te. A kutya nem játék, felelősség és kötelezettség kell hozzá, ami ahogy elnézem hiánycikk lehet nálatok.

2013. ápr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!