Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható kutyapanzió van...

Megbízható kutyapanzió van Budapesten?

Figyelt kérdés

Most elöszőr mennénk a párommal wellness hétvégére és nem tudjuk kire bízni a kutyusunkat addig. 4 éves,kisközép termetű keverék kutyus. Szeretném,ha jó helyre tudnám beadni,ahol tényleg jó helye lenne addig. Hallottam olyat is,hogy több kutyát zárnak egy kenelbe,na azt nem szeretném.

Kispesten lakunk,van esetleg itt a közelben?


2013. ápr. 12. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem ez egy nagyon rossz megoldás. Miért nem hagyjátok otthon, és megkértek valakit, hogy menjen át kaját adni neki? Ha egy hétvége, akkor az kb 3-4 etetés, szerintem simán belefér a gazdi-kutya viszonyba.
2013. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Strázsa,Népliget.Dolgoztam ott gondozóként.Elég annyi,hogy saját kutyáimat is nyugodt szívvel bízom rájuk.
2013. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én őket tudom ajánlani. Nem olyan drága és napi egyszer meg is sétáltatják a kutyákat. Az etetést igény szerint állhatod te is otthoni tápból (akkor olcsóbb) de akár főznek is a kutyára elég rugalmasak :) legközelebb nem tudom mit fog ahoz szolni hogy BARF-ozok :D majd meglátjuk :D

2013. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!