Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Dogmopolit...

Mi a véleményetek a Dogmopolite-ról?

Figyelt kérdés

[link]

A reklámjaikkal lépten-nyomon találkozom, de még semmi konkrétat nem hallottam róluk. Minden info, tapasztalat érdekel. Amúgy semmi dolgom velük, csak nem tudom hova tenni őket :)



2012. okt. 11. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nyáron panzióztattam a kutyát. Ezt egy kicsit drágának találtam. 2kutyára 7500ft/nap napi 1órás sétáva 1kutyára 4800ft. Ha elmész 9napra azért az elég húzós.. Persze ha figyelembe vesszük azt hogy itt legalább profik vannak nem úgy mint a legtöbb helyen akkor megéri az árkülönbözetet.


Én ide [link] raktam a kutyát 1500ft/napért sétáltatták is 45percet naponta. Persze kenneles megoldás van stb. de meg voltam elégedve velük..

2012. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Magyarvizsla74 válasza:
90%
Régen tök jók voltak. Da amióta megcsinálták a központot, már nem teljes igaz, amit hirdetnek. Nekem pont az tetszett bennük, hogy lakásban, ”családtagként” kezelték a kutyám. Most egy telepen elkerített helyen volt. Se erdő, se ágyban alvás. Napközben ott vannak az alkalmazottak, de éjszaka csoportokba zárva vannak, és egy éjjeli őr vigyáz rájuk. Ez engem egy kicsit aggasztott
2012. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem volna náluk elhelyezni a kutyámat. A kapcsolatfelvétel döcögős volt velük és sajnos a számomra fontos kérdésekre mást válaszoltak, mint amiket hirdettek. Nagyon nem szeretem ha egy honlap csupa szépet és jót ígér, majd ha belekérdezek a részletekbe rögtön mindenről mást mondanak (árak, részletek). Eddig csak ezt tapasztaltam, pedig több alkalommal is megpróbáltam velük megegyezni. Az sem túl szimpatikus, hogy a honlapon nincsen pontos cím feltüntetve, csak hogy Óhegyen vannak.

Mindezek ellenére talán még egyszer megpróbálok jutni velük valamire.

Eddig a Strázsába (Népliget) vittem a kutyát és idén nyárig nagyon elégedett voltam velük, azóta már nem annyira.

2013. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kiss Erika_ válasza:
100%

Két közepes méretű kutyám van (beagle, fr. bulldog), egyikre kiképzést is kértem tőlük a tartózkodás alatt, egy Gabi kolléganő tanított, mindenre megtanította őt, nagyon hasznosnak bizonyult, majd engem ingyen tanított meg, hogy hogyan folytassam.


1 kutya 3000 Ft, 2 kutya 5000 Ft, ráadásul nem megkezdett nap alapján számolnak, Diesel123 szerintem nem pontosan nézted. A táp emellett, ami benne van, Brit Prémium, nem valami tesco gazdaságos... efölött is vannak kategóriák.


A felügyelet egész napos, a séta pedig Óhegyenen volt, mentem én is velük aznap, amikor elhoztam a kutyákat... éppen kint voltak...


én - ha jól emlékszem- egy péter nevű emberrel beszéltem, aki ponntosan elmondott mindent, majd utána hívtam Mártát a pontosítás miatt: nekem jól működött...


szerintem nincs még egy fedett hely ekkora területen, ami télen igencsak hasznos, emellett sok játék és felszerelés is van, ami különösen nagyobb kutyusoknak jó. külön volt viszont helyiség a kicsiknek is, láttam azt is...


és szerintem fontos, hogy éjjel is figyelnek rájuk, ezt ahol nincs személyzet, eléggé nehéz megoldani...

2013. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2013. jan. 7. 20:02
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem jött be. Interneten töltöttem ki jelentkezési lapot, majd telefonon is beszéltem velük, mégis mikor szombaton vittem a kutyát, nem volt meg a foglalásunk így nem is tudtam otthagyni a kutyát és még igazából bocsánatot sem kértek, engem próbáltak hibáztatni, hogy biztos nem a budai panzióval, hanem a pestivel beszéltem, stb...miközben az emailben is ott volt, hogy Kutyapanzió Buda.

Emellett nekem nagyobb testű, ivaros kan kutyám van és felháborodottan kérdezték, miért nem ivartalanítom...mintha lenne hozzá vmi közük.

És ahhoz képest, hogy értenek elvileg a kutyákhoz, a fogadó hölgy is félt a kutyámtól és az én kutyám is félt, a hátam mögé bújt, mikor próbált vele ismerkedni. Pedig az én kutyám imádja az embereket, idegenekhez is farok-és seggcsóválva megy oda az utcán egy fél mosoly után...ezek után nem is bíznám rájuk a kutyámat, mert nem tűnnek kompetensnek kutyanevelésben.

2015. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 ladanyikati válasza:
100%

2016.08.12-17-ig egy közép schnauzer és egy keverék kutyánkat adtuk be a X. kerületi panzióba. Ha lett volna időm másik helyet keresni ott sem hagyom őket, az internetes oldal és ami ott fogadott ég és föld. A kutyáim barátságosak, soha senkit nem ugattak meg, a keverék most úgy viselkedik, úgy ugat idegenekre, hogy nem győzök mentegetőzni. De ez lenne a kisebbik baj. Amikor elhoztuk őket, már az úton feltűnt, hogy tüsszögnek. Azóta orvoshoz hordom őket, mert tüsszögnek, olyan fulladásos rohamok jönnek rájuk, hogy idegbajt kap az egész család, félünk, hogy valami nagy baj történik velük. 36000 ft volt a panzió, 22000 ft eddig az orvos és gyógyszer. És még nem vagyunk túl ezen az egészen, csak remélni tudom, hogy meggyógyulnak. Nem tudom mit műveltek, hol tartották őket, de a keverék kutyus remeg, ha idegen helyre kell bemenni. Az biztos, hogy soha a dogmopolite közelébe sem megyünk, és ahol csak lehet elmondom a tapasztalatomat.

Időközben több véleményt is olvastam, pl. a panzió mellett élő arról írt, hogy ordítoznak a kutyákkal. Ezt a dogmopolie munkatársa tagadta. Nos amíg mi az udvaron kitöltöttük a papírokat, bent ugattak a kutyák. A velünk foglalkozó dolgozó kinyitotta az ajtót és torkaszakadtából beüvöltött, hogy kussolj már el!

"Szenvedélyünk a kutya"- ezt írják. Hát ha ez abból áll amit láttam, hallottam és ami a kutyáimmal történt, ezeket az embereket nem kellene kutyák közelébe engedni.

2016. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Mostanában csábítgattak oda dolgozni is (képzésre, nem panzióra), de ha ilyen a hírük, nem rontom vele az enyémet :D
2016. szept. 13. 23:09
 9/18 anonim válasza:
100%
Szörnyű tapasztalatom van, senkinek NEM AJÁNLOM ezt a helyet! Az csak a legutolsó negatívum, hogy rettenetesen drága. Kutyusomat 2 hétre vittem, 2-szer telefonáltam eközben. Mindig elmondták, minden rendben. Amikor mentem érte, az ágya a fogadó részben volt a játékával, a kutya benn a kenelben. Azzal indokolták, hogy a kutya minden reggel bepisilt, ezért van itt az ágy. A kutyám 7 éves, soha semmilyen körülmények között nem pisilt be... Rendben, lehet szorong és ezért. De miért nem mondták telefonon ezt?? Miért nem voltak képesek megnyugtatni? De, ha nem is, a minimum, hogy szólnak emiatt. Ráadásul a kutyámnak nem volt hangja és fél kg-ot fogyott :( Most csak iszonyú bűntudatom van, hogy ilyen helyre vittem őt.
2016. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek kárt okoztak érdemes feljelenteni őket. Egy kutya rehabilitácója nagyon sok idő, pénz és nem is feltétlenül sikerül 100%-ban. Szerintem sem a tulajnak sem az ott dolgozók nagy részének nincs megfelelő végzettsége, hanem azért kiképzők, mert "kutyákkal nőttek fel". Legalábbis a munkatársaknál sok olyan végzettség van felsorolva, ami Magyarországon nem is létezik. Ez olyan mintha én úgy akarnék megműteni valakit, hogy ugyan nincs sebészi végzettségem, de gyerekkorom óta láttam már sok filmben, hogy kell. A szakértelem hiánya elég sok kutyát tönkretehet. :( Figyeljünk oda, kire bízzuk a kutyánkat!
2016. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!