Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak? Nem...

Mi baja a kutyámnak? Nem tudja balra fordítani a fejét.

Figyelt kérdés

8 éves westie kan kutyus. Reggel óta lógatja az orrát, kedvetlen, sétálni sem volt akkora öröm, mint eddig, de azért tetszett neki. Enni evett rendesen (mondjuk ma nem kéregetett ebédnél, ahogy szokott, csak aludt). A nővérem észrevette, hogy nem tudja balra fordítani a fejét. Az előbb megpróbáltam NAGYON ÓVATOSAN elmozdítani a fejét, de csak pici fújtatást meg nagyon halk vonyítást(?) hallottam, ezért nem nyúztam szegénykét tovább,


Mi baja lehet? Elaludta a nyakát, vagy ilyen kutyáknál nincs? Esetlen a szél miatt van? Szerintetek? :/

Egész nap csak alszik...


2013. ápr. 13. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet elaludta csak a nyakát. lehet be van gyulladva a bal füle és annyira kiterjedt erős a gyulladás hogy fájneki ha mozgatja a fejét.. az is lehet hogy valami szurja neki és azért fáj és inkább nem mozgatja
2013. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen, a fülére mi is gondoltunk, mert szegénynek állandóan baj van vele és végeláthatatlanul kezeljük, de sokszor nem segít túl sokat.. :/

Most így belegondolva azt hiszem volt már egy-kétszer ilyen, csak akkor nem egész nap tartott, csak pár óráig, és nem volt ilyen kedvetlen. Mondjuk most picit felélénkült, de attól még egész nap szundizik.

2013. ápr. 13. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod elvinni ügyeletre valahova?
2013. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.. :/ 16 éves vagyok, egyedül vagyok otthon és olyan helyen lakom, ahonnan leginkább csak kocsival tudnék elmenni egy állatorvoshoz. A család többi tagja csak este jön haza.
2013. ápr. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!