Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet-e a kutyám kukoricapelyhet?

Ehet-e a kutyám kukoricapelyhet?

Figyelt kérdés

Szoktunk venni kukoricapelyhet, más és más ízekben, és nagyon szereti a német juhászkutyánk, ezen kívül a chipset és a burgonyaszirmot is imádja.

A kérdés csak az, hogy egyáltalán ehet-e ilyet vagy nem? Rosszat teszünk neki azzal, ha adunk belőle vagy kevés mennyiségben azért eheti?


2013. ápr. 14. 10:16
 1/3 anonim válasza:
Ezek az ételek az ember számára sem egészségesek. Se embernek se állatnak nem tesz jót a túl édes, túl fűszeres, adalékanyagokkal teletűzdelt étel.
2013. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
néha néha kaphat egy egy szirmot vagy darabot,de ne etesd vele,mert nem egészséges,amikor chipset eszünk akkor szoktunk adni egy egy szirmot a kutyáknak, de ez ritkán van,mert mi sem eszünk annyi chipset :D
2013. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is hasonlóképpen vagyok ezekkel, de a párom nem hiszi el, hogy nem tesz jót a kutyának, ha ilyeneket is ad neki, amikor Ő is eszi. Azért is tettem fel ezt a kérdést, hátha másnak jobban elhiszi, mint nekem. :))))
2013. ápr. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!