Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik különféle fejformájú...

Létezik különféle fejformájú kutyákra különböző szájkosár?

Figyelt kérdés
Tizedik éves a kutyám és már rég lemondtam róla, hogy lesz neki egy normális méretű. Volt neki egy fém szájkosara, de az túlságosan hosszú volt a pofájára. Most egy nejlon van, de még ez is hosszú rá. Ami meg ilyen masztiffra meg boxerre van, az túl széles.

2013. ápr. 14. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szájkosarak különböző méretben, formában, és anyagból vannak. Én láttam már francia bulldogon 'szájkosarat', az pl ilyen vékony pánt szerűség volt (buszon láttam, a sofőr nem engedte fel a nélkül); de boltban pl még nem láttam. Boltokban, neten, esetleg állatorvosnál( én ott vettem az enyémnek) nézz szét, de ha bemész egy kutyás boltban, ott valószínűleg tudnak neked rendelni megfelelőt.
2013. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már láttam egy katonai egység bemutatóján boxeren szájkosarat. Olyan volt mint a rendes, fémből, csak nem volt meg az a hosszú orrnyergi része, hanem mint egy kis kosár szerű. Boltokban rendelnek neked. Vagy esetleg webáruház?
2013. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Webáruház nem jó, mindenképpen rá kell próbálni. A boxer szájkosár ott jó, ahol a legszélesebb az orra (22 cm körbe) sajnos aztán hegyesedik és tartok tőle, hogy a szájkosár széles eleje billegni fog.

Talán bőrdíszműves...Tudnak ilyesmit csinálni?

2013. ápr. 14. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!