Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én kutyám miért ilyen nagy?

Az én kutyám miért ilyen nagy?

Figyelt kérdés
Ő egy 2 éves kan goldi. Láttam egy kutyát az utcán, és olyan nagy volt, mint sz*r. Odavittem a kutyámat, és majdnem kétszer akkora volt az én kutyám. És ma találkoztam egy goldival, aki szintén két éves kan, és sokkal nagyobb volt az én kutyám. Mind a kettő tk.-es. Az oké, hogy én futok, edzek vele, de akkor is. Miért ilyen nagy?

2013. ápr. 15. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Örülj neki, hogy szépen megnőtt a kutyád. Lehet, hogy te minőségibb táppal eteted vagy többet mozgatod és izmosabb.
2013. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
A múltkor nem nagyobb hanem izmosabb volt.. Lehet nem kéne annyit szteroidozni azt a goldit. a végén még pit lesz belőle ^^
2013. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Figyelj csak!

Itt a napirendem:

Reggel 5 óra futás, kb. 56 km.

Utána játék kb. fél óra.

Azután etetés, brit premium táppal

Utána megyek suliba.

Megjövök 2-3 óra körül, megyek vele sétálni 1 órát.

Utána megint etetés.

Egy óra pihenés.

Utána játék.

Egy 20 perces séta.

Kifésülöm.

Este etetés.

És ennyi.

Persze közben jut idő társasági életre, internetre.

És igen, izmos kutya, a doki is mondta, hogy az.

És nem szteroidozom.

De te lassan kezdesz idegesíteni Diesel23.

2013. ápr. 15. 20:46
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
5 órát futsz még suli előtt? Ejha o_O
2013. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert törzskönyves, előfordul, hogy a kutya nagyobb lesz az átlagnál. Ahogy megesik, hogy kisebbre nő. Nem prés alatt készülnek a kiskutyák.
2013. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg valamelyik kennel honlapján a fajta standardot.Ha csak úgy vetted,simán lehet egy keverék.
2013. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ugyan már!

Fajtán belül is vannak nagyobb méretű kutyák.

Nekem is volt egy 72cm marmagasságú Német juhász kanom,

Uran vom wildre visszatenyésztve.


De azt a suli előtti maratoni futást túlzónak találom, hacsak nem vagy hosszú táv futó.

2013. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha nem keverék akkor nem baj más fajtáknál is van hogy tenyésztik őket és méretben külömböznek valamelyest.

Hát azt az 52 km futást túlzásnak tartom még kocsival is egy félóra 80-90 tempóval nem hogy futva :)

2013. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem magyar vizslám van és 71 cm a marmagassága pedig az átlag az olyan 60 cm pedig van törzskönyve. A tenyésztője nagyon meglepődött mekkorára megnőtt. Sok előnye van, hogy ekkora pl. a hosszú lábai miatt sokkal gyorsabb, mint az átlag vizslák
2013. ápr. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Gépelési hiba:D

0,5 óra futás, és 5-6 km:D Bocsi:D

2013. ápr. 16. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!