Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túd vki egy tenyészetet vagy...

Túd vki egy tenyészetet vagy egy személyt aki max 22ezer forintért ad egy max 3 hónapos KAN fajtiszta tricolor BEAGLE kiskutyát? Köszi a segítséget előre is ;)

Figyelt kérdés
ha találtok nézzétek meg hogy ne pl 2008-as legyen a hirdetés.nagyon fontos lenne.itt egy fénykép a beagleröl: [link] Q=beagle%20teny%C3%A9szet%20budapest&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=hu&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=AD5sUf33KsantAakxIGoBA&biw=1024&bih=653&sei=BT5sUYCXCcrbtAa9kICwBA#imgrc=p3epfaj1Bf2iAM%3A%3B8zE0Ktboih-a7M%3Bhttp%253A%252F%252F5mp.eu%252Ffejlec_2%252Fbeaglenyarad. Jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.beagle-club. eoldal.hu%252Fcikkek%252Fbeagle-tenyesztok. Html%3B840%3B326

#beagle tenyészet #beagle kölyök stb.
2013. ápr. 15. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mondok neked ilyet, ha előtte elmondod, hol tudok venni maximum 50e ft-ért vadonatúj Porsche Carrera-t.
2013. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Persze, nekem van! Törzskönyvel, chipezve, oltva, ellenörzött, tenyészszemlés, szürt szülőktől. Természetesen szerződéssel, kölyök csomaggal. Csak az árával van gond.

10000 ft, jó ez így neked?

2013. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Ott kezdődik a történet hogy minden kutya fajtiszta, miután a faj a kutya. Amire Te gondolsz az a fajtatiszta.


Ott folytatódik, hogy ennyi pénzért nem lehet fajtatiszta kutyát venni. Ha lehet akkor pedig csak valami legalja szaporítótól aki undorító körülmények között tartja az állatait és a kutyának mindenféle baja meg betegsége lesz, ha nincs szerencséd akkor már fiatal korától kezdve. Ha olyan fajtatiszta kutyát szeretnél ami egészséges is és az is marad akkor annak meg kell fizetni az árát. Lehet ez ellen kapálózni, meg nem elhinni, de a Te érdekedben őszintén kívánom hogy ne a saját károdon tapasztald meg hogy ez tényleg így van. Hidd el nagyon rossz érzés ha a kutyád akit imádsz, szeretsz, folyamatosan beteg, és állandóan veszélyben forog az élete. Az élet minden területén meg kell fizetni a minőséget, nem tudom miért pont a kutyáknál lenne másképp. Ha pedig nincs pénzed, akkor válassz valami olcsó kutyust, vagy ha jót akarsz tenni akkor fogadj örökbe egyet menhelyről.

2013. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, lehet hogy én értettem félre de szerintem ez a kérdés vicc, fricska. Az olyan kérdések paródiája akik vérkomolyan hiszik hogy fajtatiszta kutyát kapnak ennyiért. Azt hiszem kezjük elveszteni a humorunkat.

Javíts ki ha tévedek kérdező.

2013. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező. fontos hogy fiatal legyen? a felnőtteknek is megvan a maga pozitív oldala: csak nagyon rövid idő kell ahhoz hogy szobatiszta legyen, már megvannak a kezdő oltásai, egyből elmehetsz vele kutyasuliba együtt tanulni...


ezeket ingyen is megkaphatod és meg is mentesz két életet.

[link]

2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

most nézem itt egy két hónapos! szegényke. vidd őt. ingyen megkapod.


[link]

2013. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Huszonkétezres biglikkel vannak kitömve a menhelyek,gyepik,fajtamentők.
2013. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és az állatorvosok
2013. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekünk voltak fajtatiszta kiskutyáink, beaglék, összesen 8, 7 fiú és egy kislány, apja anyja törzskönyves, chipes volt, kiállításokon szerepelt az apa. De ez mind hiába, ha az embereknek nincs pénze... ugyanis alig tudtuk eladni őket, a legtöbb amit kaptunk egy kutyáért az a 15-20ezer volt, valamelyiket már 5000ért odaadtuk.. Pedig nagyon megszerettük őket.
2013. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!