Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyünk?

Milyen fajta kutyát vegyünk?

Figyelt kérdés
Ház örzésre játékra. Két gyermek és egy mini yorki mellé szeretnénk még egy fajtiszta kutyust csak nem tudjuk milyet!
2013. ápr. 16. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Boxer, de csak akkor ha biztosítani tudjátok a megfelelő foglalkozást neki. Nagy játékos mamlasz, imádja a gyerekeket. Viszont egy energia bomba. Nekem is van egy, nagyon jó fej. Nem ugat ok nélkűl, csak ha helyzet van.
2013. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A házőrzést hogy gondolod? Elég ha jelez, vagy támadja is meg a betörőt? Esetleg elég ha ijesztő a megjelenése, de nem támad?
2013. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

tudom közhely, de csak fajtiszta kutyát tudtok venni másmilyent elég nehéz, vagy mert illegális a tartásuk vagy mert kivitelezhetetlen :D


jah és olyan nincs hogy mini yorki..


Mennyit lenne sétáltatva a kutya egyébként? Tanítva stb..?

2013. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tudok ajánlani egy FAJTISZTA kutyát. Van négy lába, orra, szervei, fülei meg minden. De ha neked FAJTATISZTA kutya kell, akkor lehet németjuhász.
2013. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Németjuhász őrzésre jó gyerekekkel is megvan de ahoz megfelelően kel foglalkozni vele, tanítgatni futni menni vele mert különben komisz kutya lesz belőle ha nem megfelelően van tartva.

azt nem írtad le hogy menyi időtök lenne foglakozni a kutyával

Menyi idősek a gyerekek

Menyire vagytok aktívak szerettek sportólni kirándűlni stb ahova a kutya is veletek mehet


Őrzésre a német juhászt ajánlom

Itt egy video amiben elmondják a fajta jellemzőit :)

[link]


Gyerekek mellé az Újfundlandit hatalmas emberbarát gyermekszerető kutyus gyerekek mellé ideális.

és erről a fajtáról is egy rövid videó:)

[link]

2013. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egész nap vele lennénk mivel gyesen vagyok a párom meg itthon dolgozik. A kisebbik gyermekem 1 éves a nagyobb 8. Elég ha jelez nem fontos hogy támadjon.
2013. ápr. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!