Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis testű kutyát lehet...

Milyen kis testű kutyát lehet kint tartani kertben? Ami viszonylag nem túl ugatós fajta.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mopsz
2013. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mopszot szerintem ne mert ha nagyon meleg van légzési problémái lehetnek. Egy menhelyi kiststű keverék viszont remek lehet! :)
2013. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sippara ***** válasza:
86%

Aha, a rövid orrú, rövid szőrű, se meleg, se hideget nem bíró, természetben gyakorlatilag életképtelen mopsz biztos bírni fogja a kertet.

Kis testű, megfelelő szőrzettel rendelkező(!!!) keverék lehet a megoldás.

2013. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Mopsz szerintem sem való erre az igényre.Azért télen is.háát.Akkor irány a menhely.Méghozzá holnap.:)
2013. ápr. 14. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:

kistestű kutyák nem valóak kintre!

ha egy menhelyi keverékben gondolkodsz fontos ,hogy olyat aminek nagyobb a szőre és kérdezd meg a menhelyen,hogy mennyire bírná kint!


mert tavasszal nyáron oké,elég sok kutya, kicsik is jobban szeretnek kint lenni ilyen időben,de ősszel és télen már nem,főleg,hogy az utóbbi években elég szélsőségesen hideg volt a tél..

2013. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nagyon hideg van akkor természetesen bent lenne velünk.Amugy köszi.
2013. ápr. 14. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első vagyok

am csak azért gondoltam a mopszra mert az egyik barátom is kint tartotja őket és már nem azért de segíteni akartam és rögtön lepontoztok :(

2013. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Am jó ötlet a menhely mert legalább megmented egy kutyus életét :)
2013. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le.Amugy köszi hogy legalább írtál,de vannak olyanok is akik másik kérdésemnél plüsskutyát ajánlottak.
2013. ápr. 15. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!