Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz ez a hír vagy csak kamu?

Igaz ez a hír vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 16. 14:17
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
89%

Blikk. Szerinted mennyire szennylap?

Amúgy ha igaz is, csak addig lesz érvényben, míg van 2-3 komolyabb eset nem lesz, ami a mostani kutyákat elnézve 1 hét alatt simán meg is esne.

2013. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
47%

Attól, még hogy szennylap hazugságokat nem írhat a törvénymódosításokról. Be is zárhatnának.


Nagyon remélem hogy nem marad így hosszútávon!

Amilyen felelőtlen állattartókkal találkozunk-.-

2013. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
78%
Nem a kutyák hibásak a rossz nevelésért, hanem a gazdáik. Rengeteg nagyon jól nevelt kutya létezik, akikre pórázt és szájkosarat kell erőszakolni feleslegesen. Megjegyzem, én több neveletlen gyereket láttam szülő keze fogása nélkül szaladgálni, őket vajon mikor kötelezik felelős szülői magatartásra?
2013. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
72%
Eddig is így volt. Nem a kutyatartók a felelőtlenek, hanem az emberek. Mind. Csak az élet más területein. Mondjuk a vizsgarendszert bevezethetnék.
2013. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
43%

Egyetlen kúlturországban sincs megengedve, hogy a kijelölt helyek illetve magánterüeletek kivételével bármilyen kutyát is póráz nélkül lehessen sétáltatni.


És ez ÍGY VAN JÓL!!!

2013. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

Blikk szinte egyfolytában hazudik/ferdít.

Én nem hiszem el.

2013. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
50%

"Megjegyzem, én több neveletlen gyereket láttam szülő keze fogása nélkül szaladgálni, őket vajon mikor kötelezik felelős szülői magatartásra?"


Azt azért még egyetlen esetben sem hallottam, hogy "szabadon engedett, neveletlen GYEREK szétmarcangolt valakit, vagy akárcsak komolyan megharapott volna!!

2013. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
89%

Olyat viszont láttunk, hogy szabadon engedett gyerekek törtek, rúgdostak, lökdösődtek. És olyat is, hogy odamentek a pórázon várakozó kutyához, és belerúgtak (ilyenkor szívesen elengedném a kutyám, és utána zacskóban adnám vissza a szülőnek a büdös kölykét)

Nevelés kérdése egyébként!

2013. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

"Megjegyzem, én több neveletlen gyereket láttam szülő keze fogása nélkül szaladgálni, őket vajon mikor kötelezik felelős szülői magatartásra?"


Azt azért még egyetlen esetben sem hallottam, hogy "szabadon engedett, neveletlen GYEREK szétmarcangolt valakit, vagy akárcsak komolyan megharapott volna!!



nem, csak elütötte a busz, az autó....


kijelölt helyek:

én se engedném hogy a kijelölt helyeken kivül prózá nélkül sétáltassanak, csak egy bökkenő van: Az ország kb 80%-ban nincs kijelölt hely a kutyásoknak.. nem hogy szimpla, de még elkerített se...


itt a lakótelepen van egy nagy zöld placc, ott szoktuk elengedni a kutyáinkat kutyások... közben nézzük a környezetet mint a szurikáta.. ha valaki lát valamit (akár azt hogy valaki jön egy szatyorral arra felé-nem hogy biciklis, vagy kisgyerek vagy másik kutyás) szól a többi gazdinak és mindenki pórázra rak, vagy szimplán megfogja a kutyáját..


de most azért mert mondjuk 10 kutyásból 2 hlye paraszt miért kell a többi kutyát/kutyást is büntetni?

2013. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
85%

Van egy békés masztiffom, és három yorkshire terrierem. A masztiffom kb 60 kg, erős izmos kutya. A világ legbékésebb kutyája. De pórázra kell verni, és szájkosarat kell ráhúznom a törvény szerint. A három yorkira nem lehet szájkosarat kapni, mert annyira pici a fejük. De harapósabbak, mint a masztiff. Aki a törvényt kitalálta, talán látott már kutyát távolról, de hogy nem ért hozzájuk, az is biztos...


Megyek az utcán, a békés kutyámmal, aki mellettem gyalogol. Kedves anyuka megjelenik a gyerekével, és visítva rohan a túloldalra, "jajj kislányom, mindjárt megharap a csúnya kutya!!" ordításával. A kutyám is kérdően néz ilyenkor....

2013. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!