Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi kennel? (többi lent)

Mudi kennel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a fajta. De sehol nem találok olyan kennelt, ahol cifra mudik is vannak. Minden kutyás sportban remekelnek, így erősen gondolkodom :)
2013. ápr. 16. 21:39
 1/8 Hovarju ***** válasza:
keresd meg a gondűző alkonyat kennelt.
2013. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hovarju ***** válasza:
úgy tudom a doriental mudi kennelben is vannak cifrák.
2013. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne kennelt keress, hanem párosításokat. Én sok alomban szoktam látni cifra kiskutyát.

A Csodavirág kennelnek szép cifrái vannak, de év végén a Köves-bérci Betyár kennelnek is lesz olyan alma, ahol várhatóan lesz cifra kiskutya, s tutira nagyon jó, gyors kis sportkutyák lesznek (féltesóink lesznek :D).

Mindenképp dp szűrt szülőktől legyen a kiskutya.


Szerintem nézz meg minél több kennelt a neten, s válassz egy olyat szimpatikusat. :)

Sok olyan kennel van, akinek nem nagyon frissül a honlapja, érdemes érdeklődni telefonon is.

2013. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kunok kincse kennelt is tudom ajánlani Karcagról, a szukák feketék de biztosan születik cifra is.
2013. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a kanom valamikor fedezni fog a Szurkevillam kennelben. O elmeletileg orokit cifrat, az anyja az volt.
2013. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézzd meg a Gulakuti kennelt is.
2013. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb kennelben időnként születnek cifra kutyák. Ha komolyan gondolod, akkor bizony lehet, hogy várnod kell több hónapot vagy évet is. Ha azonnal akarsz kutyát mindenféle elvárással, akkor az olyan is lesz.
2013. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a Gulakuti kennelnek el tudnátok küldeni a linkjét? Nem találom... Köszi
2013. ápr. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!