Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Szüleim kennelbe...

S. O. S. Szüleim kennelbe akarják zárni az eddig bent tartott kutyáim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy közepes és 2 kistestű kutyusról van szó. Egyik sem bírja a bezártságot...egész nap(!!!) sírnak fesztelen.. a szomszédoknak ez nyilván nem tetszik ezért télen bnt voltak... most megint ki akarják őket tenni egész napra a kertbe sem engedhetem ki őket (pedig nagy a kert) most még kint lehetnek... de miután kennelbe lesznek csak napi 1x vihetem ki őket akkor is csak sétálni... mit tegyek hogy bent maradhassanak? (azért nem engedik a további bentlétjüket mert 1. akutya nem házba való 2. kutyaszaguk van elvileg...)

2013. ápr. 16. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Mi az hogy csak egyszer viheted ki őket sétálni?Ha ennyire aggaszt,hogy mi lesz velük,akkor azt harcold ki,hogy többször vihesd sétálni őket.Ezt csak megengedik.A kennelbe meg tegyél játékokat,rágcsálni valót.Ha lefárasztod őket az utcán,talán ellesznek.
2013. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
miért nem mehetnek ki a kertbe?? ne csak egyszer vidd ki őket, hanem legalább 3x, ha tényleg be lesznek zárva. amúgy egy pitbullt kennelbe zárni egyáltalán nem jó ötlet..nem mintha a többit az lenne, de ez így elég veszélyes lesz szerintem. találj ki valamit, törődj velük többet, köss kompromisszumot stb.
2013. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"....azért nem engedik a további bentlétjüket mert 1. a kutya nem házba való..."

A kutya kennelbe sem való...

Miért nem futkoshatnak a kertben?

2013. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Ha évekig bent lehettek a lakásban nem értem mire ez a nagy váltás?Ha szobatiszták és nem rágnak szét semmit,nem értem miért,kell őket bezárni egy kennelbe és ilyen feltételek mellet.A személyiségük biztos változni fog,az is előfordul hogy egymásnak esnek + a betörőknek könnyű dolguk lesz ha a kutyák be lesznek zárva.A másik dolog ha nem szokták meg, hogy télen kint vannak akkor akár el is pusztulhat valamelyik.A kutyát meg lehet fürdetni,és nem lesz kutya szaga amúgy milyen szaga legyen Lenor öblítő?

Nekünk is van,és volt kutyánk mindig is,és nem volt kizárva,nálunk "családtag"-ként van kezelve,aki ha nem vagyunk otthon őrzi az értékeinket,este pedig az álmainkat.

Nem tudom az emberek ezt miért hajlamosak elfelejteni.

Harcold ki a magad igazát,és ne hagyd,hogy így bánjanak a kutyákkal sokkal többre tartom őket,mint némelyik embert.

2013. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
de alapból csak az ő szobájába mehettek be a kutyák, szóval az anyuka elvileg kezdetektől ellenezte. csak akkor elég nehéz megérteni, hogy hogyan lett három kutya..
2013. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a családunkba én vagyok az igazi kutyabarát. A kertbe azért nem mert összekakálják (össze is szedem amennyit tudok)

kutyasuliba is járok velük...azt se engedik többé mert szerintük pénzkidobás... oké de a cigi stb. meg annál inkább az (szerintem) ...annyiszor próbáltam már megegyezni velük... de akkor az jött hogy új gazdát kell keresni vagy menhely... akkor nem is tudom mi a jobb.. :/ :(

2013. ápr. 16. 21:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak télen voltak benn,és hol látod hogy pitbull,én nem találom.
2013. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem is pittbull
2013. ápr. 16. 21:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellett volna ennyi kutyát beszerezni, hogyha tudtad, hogy így állnak hozzá...
2013. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt mond már meg kérlek, hogy honnan tudhattam volna? Az elején nem ez volt...
2013. ápr. 16. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!