Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert imadja a kutyam az...

Miert imadja a kutyam az idegeneket!? Mikor szokik le rola, ha egyaltalan leszokik, vagy nekem kell leszoktatni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, hogy nekem van egy ameikai bulldogom, szuka,5 honapos, de! IMADJA az idegeneket! De nem a normalis szinten, hanem szabalyos extazis kerulgeti, amit nagyon nehezen kezele, mert rohadt nehez lenyugtatni, es raadasul meg ennek orulnek is, sot, nemely vadbarom jutalom falattal probalta megjobban megkedveltetni magat a kutyammal, persze raszoltam, h azt azert ne, plane, hogy felrenyel, utana meg kohog. Szoval szerintetek hogyan kene lereagalnom ezt az orult imadatot az idegenek fele? Vagy lehet azzal csesztem el, hogy 10 hetesen mar kivittem kicsit setalni, tehat igy szocizni ot? Mert mar akkor ugye sokan odajottek hozza es simi-tapi, utyulu-putyulu! Pofam leszakad! Koszi a valaszokat!
2013. ápr. 17. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert kölyök. Mert a kölyök kutyák szeretnek még minden embert.

Annyit tehetsz, hogy közlöd a delikvenssel, tanulásban vagytok, várja meg, amíg lenyugszik a kiskutya. Ha nem akarod, hogy más jutit adjon neki, közölheted vele, diétázik sajnos az ebecske, csak rizst ehet.

Lehet, neked egy mindenkit szerető kutyalány jutott.

2013. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónapos bullterrierem is ilyen és képtelenség leállítani...
2013. ápr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem egy 1 éves és 3 hónapos nagytestű keverékem van. még mindig imád minden embert!
2013. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A isten szerelmére, mi a fenét vársz egy 5 hónapos kölyöktől??? Ebben a korban kivétel nélkül minden fajtánál ez a normális. Ha meg nem viszed sétálni és nem szocializálod rendesen, akkor nem egy tartózkodó, hanem egy veszélyes kutyád lesz. Az, hogy etetik a kutyát, egy más téma, azért tessék határozottan szólni mindenkinek, ha nem tetszik nekik, az ő bajuk.
2013. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Igaz,meg kiskutya,de lattam mar kiskutyakat,es mondhatom,egy se volt ilyen izgatott,es baratsagos,sot,inkabb kicsit tartozkodobbak..szoval,en csak annyit szeretnek tole,hogy legyen hatar,mert ez tenyleg durva..barcsak latnad..barataim azt tanacsoltak,vigyem suliba,mert kesobb erosebb lesz,es meg jobban nem fogom tudni leallitani.probaltam mar juti falattal,stb,csak meg rosszabb,sztem tul sok figyelmet kap az idegenektol,es ettol jon tulzott izgalomba..mindegy,azert szocizom ot folyamatosan termeszetesen,mindennap 2 orat kint vok vele a parkban,kutyakhoz is odaengedem,azokkal meg jatszana persze,de hat sok gazda siet,meg latom eleve hogy fasza kivan..na mind1.remelem valtozik a szitu,mert jo lenne ha kesobb vedene a hazat..Koszi megegyszer!
2013. ápr. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!