Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért "élvezi" a káoszt?

A kutyám miért "élvezi" a káoszt?

Figyelt kérdés

Minél nagyobb a rendetlenség körülötte annál büszkébb a tekintete és előszeretettel telepedik le azokban a szobákban ahol rendetlenség és káosz van.

Ha rend van akkor a maga módján megpróbál róla gondoskodni,hogy ne legyen.

Ez olyan mint ,hogy nekem büdös a szar neki meg az a parfüm?Tehát ő a rendetlenséget látja szépnek?

Vagy nem tudom,hogy ez tudatos e, de minden esetre látszólag élvezi a káoszt.

Egyébként egy tacskóról van szó ha számíthat a fajta.


2013. ápr. 17. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
lehet hogy ő Butters!:D
2013. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző: Ezen felröhögtem:DD


Amúgy a tacsi anno ilyen szűk helyeken vadászott, nem lehet, hogy azért szeret a földön hagyott dolgok alatt bújkálni?

2013. ápr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is mindig pakol. Hol zokni, hol papucs van a szájában.:D Semmit nem bánt, csak szerinte a szennyes az étkezőben. a papucsok meg a vackában vannak jó helyen... Ha 5 percig nem látjuk és csendben van, akkor tuti, hogy valami térrendezési feladat van.
2013. ápr. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
furcsa. szerintem nem lett rendesen megnevelve és az sem kizárt hogy unatkozik. az enyém pl. semmihez az ég világon nem nyúl ami nem az övé. (szimatolgatni lehet) ennek ellenére ha azt hinné hogy övé minden, gondolom ő is mindent szétszedne egy unalmasabb pillanatában.
2013. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szereti átrendezni a terepet? Lehet, hogy úgy gondolja, megteheti, meg ez játék.,
2013. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom azért csinálja, hogy munkát adjon magának és neked.Más szóval ...

Munkát magának addig is van mit csinálnia, utána a kielégült pofa jön, mert egy kicsit elfáradt. Belépsz a szobába, aztán kénytelen vagy rendet tenni. Az ő szemszögéből nézve meg foglalkozol vele egy kicsit.

2013. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Unaloműzés és neveletlenség.

Több mozgás, nevelés, játék, foglalkozás

2013. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!