Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanítsak neki? Nem mehetün...

Mit tanítsak neki? Nem mehetünk sétálni. SOS

Figyelt kérdés

Nagyon jó idő van, és a kutyám tüzel. Labrador retriever. De sajnos a Cigánytelep közel van hozzánk ahonnan sok kóbor kutya feljöhet. És azért nem viszem sétálni, nehogy aztán ide jöjjenek.


Valami jó kis trükk?


2013. ápr. 19. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Bocs trükköt nem tudok, de miért nem ivartalaníttatod? Egy csomó gondod megoldódna.
2013. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Majd szeretnék kiskutyákat. Csak most még túl fiatal hozzá.
2013. ápr. 19. 13:46
 3/17 anonim ***** válasza:
Remélem engedéjel, szűréssel, tenyészemlével csinálod.
2013. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen persze. És csak 2-3 éves kora után. Egészséges, megfelelő szűréssel, vizsgával, idegrendszerű kannal.


De kérhetnék trükköket?

2013. ápr. 19. 14:16
 5/17 anonim ***** válasza:

A mi kutyink már ivartalanított, de amikor még nem volt, és tüzelt nem vittük őt sétálni. Tudom hogy most a jó időben jó lenne, de nem nagyon tudok trükköt.

Ami esetleg (nem túl, biztos, nem hagyd azért felügyelet nélkül) de megoldás lehetne hogy tüzelőbugyit adsz rá, befújod kanriasztóval, és adsz neki olyan tablettát, ami ilyen dezodoráló hatású és elvileg nem érezni a vizeletén a szagot. Én sem kanriasztót, sem azt a tablettát nem használtam még, úgyhogy nem tudom hogy használnak-e.

2013. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyébként most mennyi idős a kutyus?
2013. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

A retriever fajtamentés meg fogja neked köszönni, illetve kétlem, h olyan fantasztikus ösztönnel megáldott fajtájában kivételes adottságokkal bíró példány lenne, h mindenáron növelni kéne az amúgy is nagy részében silány labradorállomány nagyságát.

Gondolkozz és nézz utána kicsit a fajta helyzetének Magyarországon, mielőtt lehozol még egy alom labradort nyomokban tartalmazó kutyát. Köszi! Ha már embernek születtünk használjuk a fejünket és ne csak diótörésre...

2013. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tudod, járok kiállításra a kutyámmal és nagyon szép eredményeket érünk el. Gyönyörű, nyugodt kiegyensúlyozott kutya. És szereti a munkát.

Még csak 11 hónapos, de azt tudnotok kell, hogy tenyésztő vagyok és én ismerem a kutyáim és én tudom, hogy mikor és melyik kutyával lenne a legjobb almot lehozni. Megértéseteket köszönöm.

2013. ápr. 19. 14:51
 10/17 anonim ***** válasza:

váááo :) ...akkor gondolom vasárnap jössz Gyömrőre a working testre ;o)

Egyébiránt meg:

http://www.youtube.com/watch?v=YfL99xcEpXc&list=UUwSTr-zkR1D..

2013. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!