Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya mozgatása?

Kölyök kutya mozgatása?

Figyelt kérdés
5 hónapos kutyának mennyi mozgásra van szüksége?
2013. ápr. 20. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen fajta és azon belül mekkora a kutya egyéni mozgásigénye.
2013. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon játékos még és sokat játszunk is vele, viszont úgy vettem észre, hogy így gyorsabban kifárad a sétákon, igazából egész nap szaladgál a gyerekkel az udvarban, labdáznak, megy a huza-vona, játékokat dugdos neki, keresteti vele, most hogy jó idő van sokat vagyunk kint, de sétáltatni szeretem az új ingerek miatt, csak így elég rövidek. Estére nagyon elfárad. Igazából úgy néz ki, mint akibe reggel beleteszik az akksit és estére lemerül. Azon gondolkoztam, hogy vegyünk vissza a játékból és legyenek hosszabbak a séták?
2013. ápr. 20. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiskutya egyszerre keveset bír viszont gyorsan újratölt:)

Mi reggel játsszunk vele, majd séta, majd reggeli, és utána nyugis játék, ami nem izgatja fel a pocakját. A délelőtt folyamán még egyszer egy játék/séta vagy mindkettő, ebéd, pár óra pihenő, és olyan 4-5 felé még egy nagy játék és séta, és esetleg este még egy kis szabad mozgás. Így összeszámolva összesen 4-5 játék van, reggel intenzívebb séta előtt, meg du egy intenzívebb. Két alvási szünet és 2-3 séta. Négy hónapos aktív kiskutya.

2013. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!