Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet ebben a...

Firestorm kérdése:

Milyen fajta lehet ebben a kis játszótéri mixben?

Figyelt kérdés

Milyen fajta kiskutya lehet Ő?

Pár napja hozták barátaim az Illatosról,de szerintem ott oltári nagy butaságot mondtak a fajtával kapcsolatban.Azt mondták Vizsla és Bullterrier.Vizsla stimmel,de gondoltam már labi,staffordra is benne.

Ja igen ez puszta kíváncsiság,nem fognak megválni tőle és nem fogják kevésbé szereti,csak érdekel minket mások véleménye róla,hogy mik lehetnek a felmenői :)


2013. ápr. 20. 14:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Na a lényeg lemaradt:


[link]

2013. ápr. 20. 14:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép kiskutya, én staffit látok benne. De én nem értek annyira a fajtákhoz, csak első benyomás :)
2013. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sippara ***** válasza:
Na, a bull terriert nem tudom, honnan szedték, inkább staffis a kis buksija :) Ismerünk egy szukát, aki pont így nézett ki (alakra) kölyökként, mindjárt küldök róla egy képet privátban :)
2013. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős lehet?
2013. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3hónapos
2013. ápr. 21. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!