Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta kutyát választaná...

Melyik fajta kutyát választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés
Fekete labrador, vagy berni pásztor? :)

2013. ápr. 18. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Berni
2013. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Labrador
2013. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Írhatnál többet magadról, meg a terveidről a kutyával...
2013. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Labrador
2013. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 zsuzsabazsa ***** válasza:
Labradort.
2013. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kertes családi házba lenne majd, igazi családi kutyaként. Szeretném(nénk) majd tanítani is, otthon mindenképp, esetleg kutyaiskolában. Nem tudom még ez pontosan hogyan működik, mennyibe kerül stb. 2-3-4 év múlva gyereket(eket) is szeretnénk ezért fontos, hogy emiatt is megfelelő legyen. Házőrzés sem ártana :) Tehát igazi családtagként lenne kezelve. Mindkettő fajtának tüzetesen urmtánafogok majd olvasni, itt ezt most csak azért kérdeztem, mert kíváncsi vagyok kinek melyik tetszik jobban.
2013. ápr. 18. 22:15
 7/20 anonim ***** válasza:
Ezek alapján bármelyik alkalmas lenne nektek/neked. Ha első kutya lesz, akkor talán a labi a jobb választás.
2013. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

Pitbul. Mo.-on nem vagy ember ha nincs egy pited a hatso udvarban:)


Ja amugy berni egyertelmuen. Hazat nem fog orizni, de hihetetlen jo fej kutyak csaladi kedvencnek.

2013. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Hovarju ***** válasza:
Berni (vagy zsemleszínű labrador :-) ))
2013. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Labrador!!!! Nekem is labim van, bár zsemleszínű, de a fekete is gyönyörű!!! A szomszédunknak bernije van, bár idősebb a mi kutyusunknál, de nagyon lusta, sétálni se nagyon szeret, pedig gyakran elviszem őt is. Bár gondolom nem mindegyik berni ilyen. (házőrzésre egyik sem alkalmas)
2013. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!