Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leétezik ilyen kutya? Ha...

Leétezik ilyen kutya? Ha igen, melyik?

Figyelt kérdés

olyan kutyát keresek, amelyik kis mozgásigényű, nem zavarja az egyedüllét, könnyen tanítható és NAGYTESTŰ. létezik ilyen?

(nem szeretnék kutyát vásárolni, ne jöjjetek nekem azzal, hogy inkább vegyek plüsskutyát!)



2013. ápr. 20. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem akarsz kutyát venni akkor minek kérded?

Mondjuk szerintem nincs nagyon ilyen, esetleg az újfunlandi.

2013. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

összes nagytestű kutyának napi 2-3 óra intenzív mozgás kell!

szóval a kérdésre válaszolva nincs ilyen kutya...


egyedüllétet pedig minden kutya annyira bírja amennyire nevelik!


első német juhászos kérdésednél én voltam a plüss kutyás :D

ott még azt írtad ilyen kutyát szeretnél :D

2013. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted melyik társas együttélésre szelektálódott élőlényt nem zavarja az egyedüllét!? Legfeljebb azt, amelyik degenerált személyiségű, de ez meg nem a faj(tá)tól függ, hanem az egyedtől.
2013. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha az angol bulldog neked elég nagytestű,akkor talán az.

Nem valami hiperaktív forma,viszont nekik nagyon fontos az ember közelsége.Szóval nem lehet berakni egy kennelbe egész napra,éjszakára meg kiengedni...Mondjuk ezt egyik kutyával sem lehet.

2013. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

3x feltetted a kérdést hogy németjuhászt akarsz így tartani,panelban 3 sétával. Mondtuk neki ez kevés amit nyújtanál neki,most megint más fajtát akarsz vagy nem is akarsz venni?

Először döntsd el mit szeretnél mert ilyen feltételek mellett nem való neked kutya.

2013. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
És nem a panel miatti feltételek mielőtt valaki félreért,hanem hogy egyszerűen kevés amit tudsz te még a kutyákról,először olvasgass könyveket,internetet bújjad a témáról nézegess menhelyeket,fajtamentőket,tenyésztőket és ha már biztos tudod mit szeretnél utána tudunk segíteni.
2013. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De mégis minek akarsz kutyát?
2013. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadj be ideiglesen ilyesmi kutyát,ami nagy és lomhább,például labit,menhelyről,fajtamentőktől és próbáld ki milyen a kutyás élet.Az ideiglenes befogadókból úgyis mindig kevés van.Sok helyen fix időtartamra,a felszerelés,kaja,orvosi költségek állásával keresnek befogadót.
2013. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél kutyát, és tényleg szeretnél, akkor megtalálod rá az időt, hogy foglalkozz vele. Ha szereted a kutyákat, és tényleg szereted, akkor meg belátó vagy, hogy esetleg nem lenne rá időd, és inkább nem veszel. (-Nem Paulo Coelho, hanem egy kis józan ész)
2013. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!