Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyák valók lakásba?

Telekerdesekkel kérdése:

Milyen kutyák valók lakásba?

Figyelt kérdés
baba mellé,mindenképpen kölyök max három hónapos.ha találtok (bárhol akár saját is lehet)légyszi küldjetek képet vagy linket!!!Előre is köszi
2013. ápr. 21. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem vizsla vagy valami ilyesmi
2013. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Terrierek, Spánielek, Uszkárok, Csivava, Mopsz, Pincsi, Si-cu. Szóval leginkább a kisebb testű kutyák.. De ha kölyök korába veszed meg a kutyát, akkor szinte mindegyik fajta megszokja a lakásban tartott életmódot. De ajánlatosabb a kistestűeket választani.
2013. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Lakásba majdnem bármilyen kutya való, de nektek én azt mondanám, hogy semmilyen. Ha ahhoz is lusta vagy, hogy utánajárj a leendő kutyádnak, vagy legalább megválogasd (nem kép alapján), akkor hogy lesz időd foglalkozni vele, tanítani, nevelni, sétáltatni? Hogy lesz időd a kutyanevelésnek utánanézni, vagy suliba vinni, hogy később is biztonságos legyen a gyerekkel együtt élnie?
2013. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körűl menhelyeken nagyon sok kölyök kutyát adnak le. Mondjuk baba mellé én inkább egy nyugodt természetű felnőtt, 2 év körüli kutyát ajánlanék aki már esetleg szobatiszta.
2013. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]


itt vannak kölyök kutyák,én egy kistestű keveréket ajánlanék :)

2013. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
A vizsla abszolút nem lakásba való. Olyan mint elefánt a porcelánboltban. Nagyon mozgékony kutya, nem is értem az olyanokat akik lakásba tartanak egy ekkora állatot. Mindenképp kistestű kutyát válassz, egyetértek az előttem lévő felsorolással.
2013. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kértem csomóaktól tanácsot azt mondták bulldog az pl tök jó mit gondoltok ha esetleg bármilyen kutyát tudtok mindenképpen írjatok légyii
2013. ápr. 21. 15:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Melyik bulldogra gondoltá?

Mondjuk szerintem a bulldogok nagyon makacs, önfejű kutyák. De valóban azt ajánlanám én is hogy talán nézz utánna kutyafajtáknak és csak azután dönts ha már nem akarsz keveréket. Nem igazán fogunk tudni semmit ajánlani amig nem írsz le olyan dolgokat pl mennyi időd van napi szinten a kutyára, ovoda, iskola, mennyit szánsz a megvételére, etetésére.

2013. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Először is mit tudnátok biztosítani a kutyának?

Mert a mozgásigény szempontjából nem mindegy milyen fajtát ajánlgatunk.

2013. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ill. az is kérdés, hogy baba mellett meg tudod oldani, h amíg kölyök 2-3 óránként leviszed?
2013. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!