Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvassátok el a kiegészítést!...

Olvassátok el a kiegészítést! KInek van pincsi kutyája és msn címe?

Figyelt kérdés
akinek van pincsije és msn címe az adja meg felveszem valamenyőtöket és tudunk beszélni akkor a pincsikről és tudunk egymásnak segíteni.és még 1 kérdés ha nincs pénzünk orovsra mit csináljak aha nem tugyuk beoltani?
2009. szept. 25. 15:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
43%
Ja, de az nem gond hogy az egyik előző kérdésedben azt írtad, hogy van egy 17 éves nővéred meg egy 15 éves bátyád. Na akkor hogy is van ez? Keversz itt össze Kislány, állj le mert ez nagyon átlátszó.
2009. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
43%
Na, erre már nem írsz....
2009. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
miről beszélsz itt nekem miért átlátszó elöször is a bátyámnak a barátja kutya menhelyes és ali majd nem mindig ott van a barátjánák kutyákról beszélgetnek az a srác mindig mond valamit a kutyákról segít nekünk szóval a bátyám is sokta tud róluk.A nővéremnek a pasijának pedig nagyon sok kutyája van és évi ott van majd nem egész nap.SZóval szerintettek nem tudunk sokat a kutyákról és aki rosszat akkar írni az eleve mennyen el innen!!!ÉS ne írjon csak az írjon aki jót akkar segíteni nem pedig olyanokta mond amik nem igazak
2009. szept. 27. 19:58
 24/32 anonim ***** válasza:
90%

A.) kezdjük ott, hogy egy előző kommentárodban azt írtad, hogy 2 bátyád van. érdekes, mostmár valahogy csak egy bátyád meg egy nővéred lett, és téged persze Eszmeraldának hívnak. Ja, és persze ivartalanítva lett a pincsi, akinek éppen valahogy kiskutyái lettek( tudod mi az, hogy ivartalanítás?). De a nagymama nem akart kiskutyákat. De persze egy egymás mellett élő kan és szuka kutyától elvárható az is, hogy ne párosodjanak, ugye?

Ráadásul egy 11 éves kislány még 11 órakor este ülhet a gép előtt. Ha te tényleg az vagy, akinek mondod magad, akkor valahonnan az ufóktól származhatsz. Mert nincs egy olyan iskola, ahol "szint" tiszta ötös lehet valaki ilyen írással.

Kedves Eszmeralda"""

2009. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
elöször is akor férre írtam mert 1 bátyám van meg 1 nővérem.Másodszór azért írok helyesírási hibával mert nem vagyok nyelvtan órán.És igen mindenből 5-ös vagyok.Csak matekból vagyok 3-as.ÉS azért vagyok még fent mert én nem tudok aludni.És a nővérem pedig telefonál és ő nem bánja anyukám ék pedig alszanak.NA eszt kabd ki!!
2009. szept. 27. 20:46
 26/32 A kérdező kommentje:
jah és ivartalanítani akkarja miután megszülettek a kiskutyák.És igen Eszmeráldának hívnak ezzel mibajod van?
2009. szept. 27. 20:47
 27/32 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg mindenből ötös lehetsz, ha matekból hármas vagy XDXDXD
2009. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
óóóóóóóóó atyám kikel vagyok körűl véve.Igen minden ből 5-ös vagyo kkivéve matekból.Érted de azon kívűl mindenből.
2009. szept. 27. 21:45
 29/32 anonim ***** válasza:
Ez megint a kamu
2009. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

de most komolyan aki nem hiszneem minek ír es a rossza akrírni mk aka d írni?jót én is mondhatnám aszt hogy te 1 cspet se ér

tesz a kutyákhoz és mi van akkor ha kutya menhelyes agy?na és senki se hisz neked.na mitcsinálnál te barom?

2009. szept. 28. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!