Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana kérdés! Középtestű...

Acana kérdés! Középtestű felnőtt kutyiknak melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2 felnőtt angol cocker spánim van.Acana adult kapnak jelenleg(kimérve vettem idáig,és a boltban nem volt másféle ebből a fajtából,csak kölyköknek,az meg ugyebár nem aktuális),de most nézegetem interneten,hogy van ranchlands és grasslands(tudom van több is,de kutyáimat ismervén:húsimádók)ezek jöhetnek szóba.A kettő közül viszont nem tudok dönteni(persze majd döntsenek a kutyáim),no de mégis,vmi tapasztalat ezekkel kapcsolatban?

#Acana #ranchlands
2013. ápr. 22. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én grasslands-ot adok a 29-30 kg-os 1év 9hós amstaffomnak.Teljesen meg vagyok vele elégedve.Gyönyörű tőle és egészséges.

Hány kilós kutyák?

2013. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik 12 másik 13.Még amin gondolkozok az az Orijen Red.Drágább,de vmivel kevesebb kell belőle,plusz főzők nekik úgyhogy egy zsák jó sokáig kitartana még a 2 kutyámnál is.Zoofaston nagyon jó árak vannak.
2013. ápr. 22. 22:19
 3/5 Eboktató ***** válasza:
Úgy tudom van kifejezetten spániel fajtatáp. Mondjuk abban már nem vagyok biztos, hogy acana. Inkább a tápértékeket nézd meg a csomagoláson, ha jót szeretnél venni.
2013. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. ápr. 24. 00:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,ha megteheted az Orijen Red-et,akkor én mindenképpen azt választanám :)))
2013. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!