Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor nyílik ki a kiskutyák...

Mikor nyílik ki a kiskutyák szeme?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
10 napos koruk körűl.
2013. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kérded?
2013. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert nekem épp most fialt le hétfőn a kutyusom !... Csak kiváncsi voltam !..
2013. ápr. 23. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, hogy ezennel te is csatlakoztál a mocskos szaporítók nagy táborához. De megkérdezhetem, miért is gyártottál egy rakat kölyköt bármiféle tudás nélkül? Mert szerinted kevés gazdátlan kutya van hazánkba? Kevés egészséges ebet altatnak el évente a hozzád hasonlók miatt? Vagy csak tönkre akartad tenni a kutyád szervezetét? Tényleg kíváncsi vagyok rá!
2013. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak elköltöztünk és a dokiához vinni !. És én nem vagyok olyan úgy hogy ne ugassál !.. Tud ez az oldal olyan hogy lehet kérdezni !. Ha nem tetszik valami akkor ne gyere ide !......Én csak kérdeztem valamit !... Ha nem tetszik ne olvasd el !.. Nem is ismersz úgy hogy nem tudom beszélsz !.....
2013. ápr. 24. 07:12
 6/9 anonim ***** válasza:
"Nem is ismersz úgy hogy nem tudom beszélsz" Pontosan mit jelent ez nálatok? És igaz, nem ismerlek, de annyit már tudok, hogy nem a kutyád a fontos neked, az csak azért van, hogy kihasználd. Különben nem elletnéd! Nem is a kölykök érdekeit nézed, hisz így is 2 millió gazdátlan kutya él hazánkban és ezek szerint te kevesled ezt a számot.
2013. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem én a kutyámért az életemet adnám !... tudom hogy sok kutya van akinek nincs gazdája és én legszívesebben mindegyiket örökbe fogadnám !.. Nem mondom h nem örültem hogy láttam hogy kiskutyái lesznek mert nagyon örültem !.. És én nem szeretem volna hogy a kiskutyák ne szülessenek meg mert nagyon örültem neki !.. És még előtte mi előtt megfialt volna gazdikat is kerestem !.. akiket ismerek és tudom hogy nagyon szeretik az állatokat !.. Lehet hogy nem fajtiszta de nagyon aranyosak !.. És legszívesebben mindegyiket megtartaná !.. Csak nem lenne időm rá hogy mindegyikkel foglalkozzak !... Amelyik most lefialt azt még apukám találta az egyik út közepén !.. És hazahozta nekem !.. És én nem azt néztem hogy most fajtiszta vagy nem az !.. És a mostaniaknál se azt nézem !.. Csak örülök hogy vannak !..
2013. ápr. 24. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmeséled milyen fajtaszerű a Tiéd és hogy néznek ki a kicsik? Érdekelne, köszi! És nyugalom, elhiszem hogy jót akarsz!
2013. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy elhitted !..Van egy cocker spániel !.. ilyen kisebb termetű hosszú szőrű !.. És a másik az egy keverék !.. És hát ebből a kettőkből lettek a mostani kiskutyák !... Hát azok rövid szőrűek ,van 1 tejesen fekete csak a pocián van egy kis fehér csík meg 4 foltos !... Az aynukájuk keverék és foltos színű a apukájuk pedig barna színű !. De nagyon aranyosak !.. :)) Csak az anyuk nagyon sovány lett !.. ezért kutya kálciumot adok neki ! :)
2013. ápr. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!