Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani olyan kutyado...

Tudnátok mondani olyan kutyadokis részt amelyik konkrétan a falkavezérséggel kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, hogy utcán ne vonja el semmi a figyelmét, hallgasson ránk, tisztázzuk le vele ki a falkavezér, ne ugasson ha itthon hagyjuk! Köszi!

2013. ápr. 23. 16:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze igazad van. Csak inkább nézze végig a neked ugatok összes részét(bár a Gábor se segít sokat de többet mint Cesar jóval) és olvasson Fennelt abból ha egy pici érzéke van a kutyákhoz akkor azért ki lehet hozni valamit :)


Én csak a Cesar nézéssel(tanulási célból) nem értek egyet mert nem tanító műsor hanem show. És nem ritkán mond hatalmas marhaságokat egyébként.


De volt olyan hogy lefuttatott egy kutyát az kidőlt és akkor Cesar oda ment hogy látják meg lehet simogatni és most milyen nyugodt blabla közbe a kutya meg tök stresszes volt csak fáradt mint az állat :D

2013. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kérdéshez írok, Fennelt minden esetben ajánlani szoktam. A Neked ugatok is jó, csak abból alig van pár rész. Bár sokan azt is szidják, meg Cesart is. Igen Cesarnek is vannak hülyeségei, de hát senki nem tökéletes. De ha azt vesszük Korom Gábor is csak külsős és sokszor a kutya azt se tudta, hogy mi van, csak lesett, hogy most mi történik,mert ilyen megnyilvánulásokkal még nem találkozott. :D Nekem az ő módszerében az nem tetszik, amikor rámorog a kutyára meg fölé áll, hát nem tudom, nem biztos, hogy én ezt meg merném tenni egy idegen kutyával. Az én kutyám egy ilyen megmozdulásra simán nekimenne ha nem szólnék rá :D

De a lényeg, hogy én nem akarom egyik módszert se védeni, meg szidni ( kivéve Victoriát :P ), mindenki próbáljon meg abból és úgy tanulni ami közelebb áll hozzá és látja értelmét.

2013. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gondom Victoriával, sőt, én voltam az, aki felhozta őt. Sokkal jobban tetszik az ő pozitív hozzáállása, ami azért keménységgel is párosul. Egy érzékenyebb kutyának ez a leuralás meg állandó dominálás inkább félelmet keltő.

Tőle meg Korom Gábortól tudtam egy-két trükköt ellesni, Cesartól meg senki nem fogja videón át elsajátítani a tökéletes energiát. A fent említettek közül: Fennel, Victoria, Cesar, Korom Gábor mindegyiket néztem, olvastam, és nekem ez csapódott le. Jan Fenneltől is hasznosítottam sok mindent, de kérdés, hogy mennyire állja meg ténylegesen a helyét, amit mond, mert lehet nem azért működik, amiért ő gondolja/ta. Sok kritika érte már ezt a dominancia kérdést is.

2013. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!