Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehet falytiszta kutya?...

Ez lehet falytiszta kutya? Lehet nemetjuhasz? Es ha nem akkor milyen? Kepek lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. ápr. 23. 16:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
előszöris nem ly, hanem j és nem fajtiszta, hanem fajtatiszta. Abban az esetben fajtatiszta, ha van törzskönyve, egyébként fajtajellegű keverék.
2013. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az bántja a szemem, hogy túl nagy a szőre. De lehet rosszul gondolom. A pofájáról is kellene egy kép. Amúgy lehet hogy csak német juhászkutya jellegű keverék. Ha lenne TK akkor biztos hogy fajtatiszta. De ha nem, akkor nem. Helyesírásra figyelj!
2013. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Tuti fajtiszta, mert kutya. De szerintem nem FAJTATISZTA németjuhász kölyök. Max az egyik szülő volt németjuci. A farka is nagyon kis furi és a lábán a szőr furcsáng göndör ami nem jellemző még a hosszú szőrüekre sem. Egyébként aranyos csöpség.
2013. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem lehet torzskonyvezve mert tegnap fogadtam be az utcan koborolt.es bocsanat az ekezetert
2013. ápr. 23. 16:29
 5/22 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 23. 16:31
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos! :-)

Befogadtad? De jó! :-)

Szerintem csak félig németjuhász. De felnőttkorában jobban fogod láttni. Nekünk is volt egyszer egy keverék kutyánk és senki nem mondta volna ránézésre, hogy nem fajtiszta :-) pedig két nagyon külömböző fajta keveréke volt :-)

2013. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
a német juhászoknak nincs fehér szín a szőrükben,neki a mancsa végei fehérek illetve nagy a szőre,szóval tuti német juhász keverék,de amúgy nagyon aranyos! :)
2013. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Nekem inkább olyan skótjuhászosnak tűnik.Nem hinném hogy fajtatiszta, de szerintem skótjuhász lehet benne.
2013. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Elég hosszú és alacsony.....

Lehet, hogy németjuhász meg még valami kisebb kis/ közepestestű kutyakeveréke.

De nagyon cuki :-)

2013. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Ezen az utolsó képen jól látszanak a fülei, ez alapján meg a színe alapján mondom a skótjuhászt :) de lehet nagyot tévedek.
2013. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!