Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet staffi kutyát...

Ambreeh kérdése:

Hogyan lehet staffi kutyát tanítani a lógásra vagy hányéves korban lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
el lehet kezdeni tanítgatni hogy fogjon ha megvolt a fogváltás stabilan. (kb 8hónapos kor) aztán olyat lehet hogy a kutyának még állnia keljen a földön és úgy fogjon, aztán hogy két lábon álljon, hogy szépen lassan kialakuljon neki a szükséges izomzat nem szabad erőltetni. Aztán ha másfél éves elmúlt akkor kb mehet ami kifér :)
2013. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ennek egyébként mi értelme van?
2013. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Zeusz kb 14 hónapos :D a földön "fogás" és az izomzat már megvan..

de amit a földön fog és érdekli az már a levegőben nem érdekli.. :/


az értelme pedig az h így is erősödik!! nő az önbizalma és az állóképessége is!! :D

2013. ápr. 24. 23:04
 4/11 anonim ***** válasza:

nagyon sok értelme van.. én mióta lógatom azóta le tudom tiltani macskáról. előtte nem ment.


Úgy csináld hogy elsőre ne kelljen felnyúlnia se érte legyen fej magasságba és mozgasd neki. Szépen lassan naponta kb 5centit emeld a magasságot.

2013. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

oké.

köszönöm szépen a tanácsokat nagyon sokat segítettél!! :D

esetleg abban tudnál még segíteni hogy olyankor mire gondolnak vagy hogy értik azt hogy menjek vele pecázni??

hiába kérdezem senki sem mondja..

egyszerűen nem tudom mire értsem..

attól hogy én horgaszok (csak így tudom értelmezni) attól még ő nem lesz edzésben XDXD

2013. ápr. 24. 23:18
 6/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok otthon még az ilyen "szakzsargonban" :D csak itthon kezdtem el vele, hogy lefáraszam. bocsi
2013. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

énis azért kezdtem el vele :D

de kössz mindent :DD

2013. ápr. 24. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy normálisan szocializált kutyát lógatás nélkül is le lehet tiltani a macskáról.Nekem 2 bullterrierem van.Sosem lógattam őket,mégis erősek.Mi inkább nagyokat barangolunk a pusztákon velük.
2013. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy hogy már megölt 3-4 tyúkot :D előtte nekem se volt problémám ezzel.
2013. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Enyémek is bepróbálték a csirkefogást,de le lehetett róla beszélni őket.
2013. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!