Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az emberek ugyan...

Linda1999 kérdése:

Szerintetek az emberek ugyan úgy szeretik a keverék kutyusokat mint a fajtisztákat? .

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen, nincs köztük különbség. Annyi, hogy az egyik megfelel egy bizonyos standardnek, a másik meg...egyedi :)
2013. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 T Bogi ***** válasza:
67%
Hát persze,különlegesek és egyediek! :) bár nekünk fajtiszta van.
2013. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De mások le bolondozzák őket és van aki meg is öli hogy csak lehessen egy fajtiszta kutyája !.. az ilyenek úgy összeverném !.. :@
2013. ápr. 24. 18:02
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyenről még nem hallottam...
2013. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Én se, am nekem Tacskó puli keverékem van és nincs semmi különbsé igy is ugyis imádnám :)) Am pl ha versenyezni akarnál akk nem árt fajtiszta :DD
2013. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nekem is van egy fajtiszta meg egy keverék 4.. Még azt apukám találta régen az út közepén !.. :/ És haza hozta nekem !.. :)Már 8 éves a másik csak 1 és 5 hónapos !.. :)
2013. ápr. 24. 18:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is keverék kutyusom van, egyszerűen imádnivaló. Szerintem a nem fajtatiszták is simán felvehetnék a verseny a fajtisztákkal... Bár tapasztaltam, hogy sok helyen lenéznek minket, mondván, hogy "a kutyának még törzskönyve sincs". Igaz, ezt a mondatot sosem értettem, mert mi az, hogy még az sincs? Chip, kötelező oltások, állatorvosi ellenőrzések mind megvannak, rendesen gondozva van a kutya, sőt, ezt nem azért mondom, de jóval neveltebb néhány fajtatiszta társánál...
2013. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát igen és akkor mi van ők is kutyák !.. És nekem is van egy fajtiszta meg egy keverék de mind a kettő az életem !.. Én nagyon imádom mind a kettőt !.. :D
2013. ápr. 24. 18:25
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem van ez is, az is, soha nem teszek köztük különbséget.:)
2013. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is keverékem van, akit imádok.

És úgy tudom, hogy pl. agilityben akár világbajnokságra is mehetsz keverékkel.

2013. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!