Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az emberek ugyan...

Linda1999 kérdése:

Szerintetek az emberek ugyan úgy szeretik a keverék kutyusokat mint a fajtisztákat? .

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 17:56
1 2
 11/15 anonim válasza:

Keverék kutyáink voltak ezidáig,kivéve egy nőstény magyar vizslát.Mostani kutyánk labrador keverék.


Bármelyik kutyát lehet szeretni,én nálam az a nyerő ha valamennyire emlékeztet a farkas ősökre a kutya.

2013. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van mindenből :)

A keveréknél egy icipici hátrányt tudnék mondani,hogy ha kölyökkorban megkapod,elég zsákbamacska,hogy mi lesz belőle,főleg hogyha olyan utcai mix,hogy még csak megközelítő fajtajelleg sincs benne.Ez annyiban "hátrány" már ha hátrány,hogy nem tudod pl. milyen méretű tápot válassz neki,ugye ami a felnőttkori súlyra megy,vagy akár mekkora házat csináltass/vegyél,amibe később is elfér.Stb. ezek lényegében apróságok,de sokakat befolyásol.

Mi is meglepődtünk,amikor a kis keverék kölyök megnőtt,és már kicsi volt neki a közepes kutyáknak(pl.spániel) való ház.Persze,kapott nagyobb házat,de sokan inkább a kutyát dobják ki,minthogy nagyobb házat kapjon!És ez baromi igazságtalanság.

2013. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
57%

Nem minden ember szereti a keverék kutyákat, azért akar sok ember fajtatisztát.

De aki a kutyát csak magáért szereti mert kutya, annak mindegy, hogy fajtatiszta e vagy sem.

2013. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van egy fajta tiszta németjuhászom és befogadtam mellé egy kis cavarier spániel keveréket ugyan úgy szeretem mind akettőt
2013. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ezek elég megnyugtató válaszok !.. Köszönöm !.. :)
2013. ápr. 25. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!