Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes sétálni vinni a 4...

Érdemes sétálni vinni a 4 éves kutyámat?

Figyelt kérdés
Még sosem sétált, nagy udvarban tartom, de tudom, hogy kéne neki. Ha elkezdem sétáltatni, nem fog majd kiszökni? Nem fogja azt hinni hogy mindig el szabad menni? Most nem szökik egyáltalán.

2013. ápr. 24. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nemfontos sétáltatni,de nem ártana neki:D szerintem ha eddig nem,most se fog elszökni:)
2013. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen viszed sétálni, akkor nem fog szökni. Akkor van gond, ha viszed sétálni, aztán felhagysz vele, olyankor szökhet.
2013. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A rendszeres séta éppen megelőzi a szökést, nem indukálja. Vidd csak, sosem késő.
2013. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó, mert tudja mi van kint, és nem lesz kíváncsi!
2013. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Már rég el kellett volna kezdeni. Fogalma sincs a kinti világról. Az udvarban ellaposodik az élete.

Tapasztalatokat kéne szereznie, másik kutyákat is meg kéne ismernie. Különböző szagokkal kéne megismerkednie.

Új élet kezdődne számára.

2013. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Egyből elvenném tőled a kutyát, úgy ahogy van. Aki nem képes a kutyáról gondoskodni, kielégíteni az igényeit, annak ne legyen kutyája!!! Minek kellett kutya? Kerti dísznek? Gratulálok! Még egy felelőtlen kutyatartóval gazdagodtunk.
2013. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 komp ***** válasza:
64%
...ismét egy okoskodó! ....NA! MOST jól megírtad...! Örülsz? Szerintem bármelyikőnk bele tudna kötni a kutyatartásodba, - elhiszed? Egyébként én is a következetes - mint mindenben -,sétáltatást javaslom,ez csak előnyére válhat: "egy új földrész felfedezése" SOHA NEM FOG TILTAKOZNI ELLENE!
2013. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Okoskodó? Ez a szakmám te okos:) Nem értek sok mindenhez, de a kutyákhoz igen, úgyhogy szerintem csend:) Miért okoskodás? Fáj az igazság? Ha nem törődik a kutyával akkor ne legyen kutyája, ilyen egyszerű. Biztos, hogy bele tudnál kötni a kutyatartásomba, már csak azért is mert szeretnél belekötni. De ettől függetlenül, tudom, hogy mit csinálok, és képzeld, van egy engedelmes, kiegyensúlyozott kutyám, akit póráz nélkül lehet sétáltatni, és mindegyik kutyával kijön. Amelyik kutya meg szocializálatlan és rámorog, azt nagyban elkerüli, mert tudja, hogy nem az ő dolga lerendezni ezeket az eseteket, nem ő a vezér. Szval... erről ennyit:)
2013. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Vannak olyan állattartók akik csak szimplán szeretik az állatjukat, de nem értenek hozzá.

A kérdező is azért kérdez, mert nem tudja mit tegyen, vagyis tudja, hogy ki kéne vinnie sétálni, csak attól tart, ha egyszer kiviszi, akkor utána ki fog e szökdösni ha nem viszi ki rendszeresen.

2013. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!