Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Adult Large kaját hogyan...

Brit Adult Large kaját hogyan adagoljuk?

Figyelt kérdés
A korábbi tápokhoz képest kb. fele a zsákon előírt mennyiség. Baromi kevésnek tűnik egy napra 225-250 gr. Nem találok adagolásit.

2013. ápr. 25. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen adagoló pohár, amit ingyen ellehet venni az ilyen állateledeles boltokban és ki lehet mérni azzal, hogy mennyi kell.Ami a táp hátoldalán van az jó, mert ez a táp biztos jobb minőségű azért kell kevesebb, de attól még jól fog lakni a kutya nyugi.Én is átváltottam a pedigreeről a happy dogra és kétszer kevesebbet kellett adnom a happy dogból, mert az sokkal jobb minőségű.Remélem segítettem.
2013. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a kutyád és mivel etetted eddig?
2013. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából jó az adagolási útmutató ami a zsákon van. Boxert etetek vele neki kb 25 dkg a napi adag, mivel híznia kellet felemeltem 35 dkg-ra kezdésnek és szépen erősödött is tőlle. A kutyus 11 hónapos, 62 cm és 27 kg volt, kb 1 hónap alatt 2 kg-ot gyarapodott tőlle úgyhogy lassan visszaállunk a 25 dkg-ra.
2013. ápr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos kutyit még inkább juniorral kéne etetni, nem? bár nem tudom, mekkora a különbség..
2013. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én nagyon sokáig Happy Doggal etettem a két labit, csak mostanában olcsóbb cuccot kerestem. :( Így jött most a Brit. A Happy Dod amúgy rettentő jól bevált. Az elmúlt egy-két hónapban meg volt Energy és talán Dog Chow. Nem voltak rosszak azok sem. Szóval mindegyikből másfél-kétszer annyit kellett adni, mint a Brit útmutatója szerint. Feltételezem, hogy tudják, mit írnak rá, csak ijesztően kevésnek tűnt...
2013. ápr. 25. 14:25
 6/7 A kérdező kommentje:
A kutyusok amúgy 28-32 kg között vannak.
2013. ápr. 25. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es, dokival egyeztetve kapja a felnőtt tápot.
2013. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!