Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "A kutya a legértékesebb lény...

"A kutya a legértékesebb lény a Földön". Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

két dolgot:

1. szerintem hülyeség

2. mindenképpen szubjektív

2013. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Elsővel egyetértek. Mindenkinek más élőlény az, ami szerinte a legértékesebb. Sokaknak ez a kutyában merül ki, vagy macskában, lóban, egy másik emberben, egy növényben.

Szerintem minden élőlény értékes a maga módján, nincs legértékesebb.

2013. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom, hogy a legértékesebb e, de az biztos, hogy nagyon értékesek!
2013. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
És hozzá tenném, hogy ettől még számomra is a kutyáim nagyon értékesek lesznek és persze jobban, mint a szomszéd papagája, de neki meg az a legértékesebb és ez így egyéni.
2013. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Szubjektív.

Egy távoli külföldi ismerősömnek a napokban égett le a háza és a 4 kutyája bennégett. A fél életét elvesztette.

2013. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 ivilicious ***** válasza:
35%
mindenféleképpen egyet kell értenem a kérdezővel
2013. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Mi az hogy értékes? Kutyanélkül a föld köszöni szépen jól van. Ami mondjuk már nem mondható el a gilisztákról.

A kutya hobbyállat nem szükséges már a létezésünkhöz. Ebből a nézőpontból egyáltalán nem értékes.


Ha viszont onnan nézem hogy milyen sokat képes érzelmileg adni 1-1 embernek nagyon is értékes.. Szóval ez is mint minden. Relatív ^^

2013. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%

Provokatív a kérdés.


Aki érzelmileg labilis és a kutyájához köti minden nyílván osztja a kijelentést.


Én nagyon szeretem a kuyám, talán kicsit többet is törődöm vele mint amennyit kellene, mindezek ellenére józan ésszel úgy gondolom, hogy ez a kijelentés így nem helyes!

2013. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Diesel: amit mondasz egyáltalán nem igaz. A természetben mindenkinek fontos a szerepe. A kutya ősei ugyanúgy fontos szerepet játszottak mint az összes többi ragadozó, a kutya pedig ha nem is közvetlenül a természetre, de az emberre nagymértékben hat. Ugyanúgy közrejátszott a fejlődésünkben mint más dolgok. Kivel mentünk volna vadászni, ki terelte volna a nyájakat, ki őrizte volna a házat, és manapság is rengeteg dolga van egy kutyának, rendőrkutya, segítőkutya stb! Szóval ugyanolyan értékes mint a többi élőlény. Az meg, hogy személyesen kinek mi értékes, az az ízlésétől függ.
2013. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

Én csak arra gondoltam hogy ha ma eltűnne minden kutya akkor nem borulna fel az ökológiai egyensúly. igazából több kárt okoznak a földnek mint hasznot, hiszen rengeteget esznek, a végtermékekről ne is beszéljünk a tápgyártás menyi energiát emészt stbsbt. A kutyák sokkal több kárt okoznak a föld szempontjából mint hasznot.

Az már másik dolog hogy ez nem az ő hibájuk hanem a miénk. Hozzátenném hogy 3kutyám van imádom őket, csak látom reálisan is a dolgokat. Ha jól tudom a kutya a 3leggyakoribb emlős a világon ami elég kemény úgy hogy csak az 1000edüket használjuk "munkára" segítségnek hívjuk aminek akarjuk.

2013. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!