Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki látta őket? (bőv. Lent)

Ki látta őket? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ki látott egy magas, vékony testalkatú, vékony végtagokkal rendelkező lényt, ami kicsit majomszerű, ritkás szőre van, néha görnyedten jár de nem mindig, és nagyon gyors, de általában félénk?!


És ki látott egy nagy, kutyaszerű lényt?

És egy hatalmas, madárszerű repülő lényt?


Normális válaszokat, kérem csak az írjon aki látta, vagy ismer valakit aki látta.

A történetet elküldheti az alábbi e-mail címre:

dinobuster112@gmail.com



2012. jún. 21. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem mindíg majomszerű, csak magyarországon ezt látja Slenderman. Ha külföldi vagy akkor öltönyös fickó. Mostanában felbukkant a farkaserdőben káposztásmegyerben. Ennek érdemes utánajárni !


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


[link]

2012. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem, a majomszerű kriptid a fanyüvő, semmi köze a slendermanhoz. Nem összekeverendő. Én a fanyüvőről kérnék történeteket. Ő nem természetfeletti lény, csak egy ismeretlen állat. Kriptid.
2012. jún. 21. 10:55
 3/17 anonim ***** válasza:

3kerdesed volt, hat en nem tartom kizartnak,hogy mindet lattam mar. Ilyen leirasok egesz sok mindenre raillenek.


1.Ismerosom 190cm 60-65kg, ritkan borotvalkozik.

Ez alapjan akar o is lehetne...

2. Szamomra minden farkasra igaz ez a leiras

3. En igy irnam le a legtobb repulot

2012. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A kutyaszerű lényhez amit néha magyar chupacabranak hívnak még annyit hogy gyakran vörösen izzó szeme van, a mérete nagyobb egy átlagos szürke farkasénál, hosszú sötét szőre van és csak 3 lábujján jár. Tehát ahogy van a lábnyoma csak 3 ujjat látsz, de alapból kutyaszerű.


A nagy madár pedig nem lehet repülő, mivel sokkal alacsonyabban száll, és látszik hogy csapkod a szárnyával, tehát vadárszerű.(hundraco)


A fanyüvőhöz még annyit hogy erdőben él, ruhát nem visel mivel primitív. Ezt azért nem hiszem az ismerősödről... :D

2012. jún. 21. 11:23
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Akkor az a kutyaszerű lény egy Annunaki.
2012. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom hol látnak ilyeneket, akik azt állítják, hogy láttak valami érdekeset :D
2012. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy siklót láttam amit nem tudok beazonositani a szokásai,szine és mintája alapján

ui: értek a hüllőkhöz

2012. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon akkora hatalmas ősrengetegek és járhatatlan hegyvidékek vannak, hogy egy efféle böhöm nagy fanyűvő és a hatalmas madárszerű lény minden feltűnés nélkül megélnek, annélkül, hogy a tudomány már "kategorizálta" volna őket... (a kutyát még esetleg el tudom képzelni)
2012. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves 7. válasz adó! Értesz a hüllőkhöz? Mivel táplálkoznak a gyíkfélék? azt tudom,hogy a krokodil húst eszik,ez egy értelmű,de a kisebb gyíkok mit esznek? ( nem tudsz ajánlani egy iguana-t? szeretnék egyet,de nem tudom,mi kell az eltartásához,meg tudnád írni?
2012. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9. válaszadó vagyok,és egyet értek az előttem íróval
2012. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!