Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek yorki kutyusa van az...

Akinek yorki kutyusa van az megtudná nekem mondani hogy mennyit ugat?

Figyelt kérdés
Nyáron kapok egy kiskutyát és még nem tudom hogy yorki-t vagy shih-tzu-t kérjek és mivel panelban lakunk az sem mindegy hogy mennyit ugat!! Légyszíves segítsetek és normális válaszokat adjatok!! Előre is köszönöm szépen!! :)

2013. ápr. 25. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha jólnevelt és tudja hol a helye a falkában és nem az van h falkavezéri szerepkörben tetszelegve minden miatt intézkedni akar és nincs szeparációs szorongása, akkor semmit vagy csak nagyon indokolt esetben.
2013. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor lehet hogy ezt a fajtát választom!! :D Nagyon köszönöm! :)
2013. ápr. 25. 15:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Arra figyelj oda h normális tenyésztőtől vegyél és ne vmi "expresszes szaporítótól"... mert ha kifogsz egy ideggyenge példányt ami azért ezeknél elég könnyű, akkor lehet h cseszhetsz minden nevelés, mert idegességében széjjel ugatja magát....
2013. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és próbálom megfogadni őket! :D
2013. ápr. 25. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
a yorki egy terrier, ezért kemény kézzel lehetne jól megnevelni. mivel sokan csak tündibündinek tekintik, ez nem szokott összejönni és ott bizony gondok lehetnek. Sicut annyira nem ismerem, lehet, hogy könnyebb eset.
2013. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tanítványom, agilityzni járnak - az egy éves kutya gyönyörűen tudja irányítani a dolgokat. Minden kutyához határozott, következetes nevelés kell, különben a fejedre nő. Ez a része nem fajtafüggő.
2013. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D hasznosnak találtam őket! :)
2013. ápr. 25. 20:38
 8/11 Dönci91 ***** válasza:
nekem Yorkim van a barátnőmnek Shi-cuja...a 2kutya teljesen különböző..ha eljönnek hozzánk észre lehet venni a különbségeket..míg az én kutyusom aktív és játékos addig az övé inkább pihen...sokkal nyugodtam kutya...az ugatásba mancsot foghatnának,bár túlzásba egyik sem viszi.szerintem úgy válassz,hogy melyik fajta áll hozzád közelebb...mindkettő szeretnivaló...ami +lehet a yorkik nem horkolnak :P
2013. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Így közelebb állok akkor a yorki fajta kutyushoz! :) köszi még egyszer mindenkinek!! :D
2013. ápr. 29. 14:53
 10/11 anonim válasza:
Yorkink van,3hónapos,de csak akkor vakog mikor játszik :) Vagy ha vmi idegen dolgot fedez fel a szobába :) Am ritka h ok nélkül vakogjon,lehet h épp figyelmeztetni akar arra h wc-ni kell neki vagy éhes.De ha látod h ok nélkül ak rászólsz h nem szabad :) Minden nevelés kérdése :) Viszont türelem kell hozzá :D
2013. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!