Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudná-e mondani valaki...

Kökényesi Edit kérdése:

Megtudná-e mondani valaki hogy az alábbi képen lévő kiskutya milyen idős lehet? Mit lehet neki enni adni? Most találtuk az utcán ezért nem tudunk róla semmit.

Figyelt kérdés

Esetleg egyéb információ ami hasznos lehet a tartásával kapcsolatban. Esetleg milyen fajta lehet.


[link] Jpg



2012. dec. 12. 07:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ez a kutys kb. 3 hónapos erősen staffi beütésű kutya.

Vegyetek neki kölyök tápot! Az sem kizárt , hogy keresi valaki. Chipet nézessetek benne!

2012. dec. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ráadásul nem egy ápolatlan alultáplált kutyus van a képen. A nyakörv rajta volt?
2012. dec. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi nyakörv, falun lakok, chip meg nem hiszem hogy itt kötelező, de megnézem, hol nézzem meg rajta, van valami speciális hely? Már kiírtam facre hátha valaki rátalál. Majd kirakjuk a boltokhoz, mert mi is úgy láttuk hogy tiszta egészséges és háznál volt. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2012. dec. 12. 07:48
 4/13 Csivibaba ***** válasza:
Vidd el egy állatorvoshoz, ő meg tudja nézni, hogy van-e benne chip ( egy leolvasóval... Te nem fogod látni, hogy van-e benne...)! Egyébként mindenhol kötelező lesz, teljesen mindegy, hogy faluban vagy városban laksz-e...
2012. dec. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
(ha valakinek nem jön le csak kattintson az előző linkre:D)
2012. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te nem tudod sehol megnézni magad a chipet. Vidd el állatorvoshoz a kutyát, és kérd meg a dokit, hogy nézze meg van e benne chip. A kutya nyakába a bőr alá ültetik a chipet, és egy speciális leolvasóval lehet csak kideríteni, hogy van e benne. Ez a leolvasó pedig csak állatorvosoknál van.
2012. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, és a chipleolvasás neked nem kerül semmibe!
2012. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha falun laksz akkor az egyszem állatorvos amúgy is jó eséllyel találkozott már ezzel a kölyökkel, lehet, hogy kapásból tudja, hogy kié.
2012. dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja értem, én úgy tudtam hogy helyileg van eldöntve hogy hol teszik kötelezővé és hol nem. Köszönöm aki még egyszer berakta a képet most láttam hogy nem jön be felül o.O Majd elvisszük, de nem hiszem hogy sokáig maradna nálunk, van egy ismerősünk akinek oda tudjuk adni, ha nincs benne chip ő biztos tetet bele :D Már van egy másik kutyám akkor őt is be kell chipeltetni ?
2012. dec. 12. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!