Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap infuziót kapott a...

Tegnap infuziót kapott a kutyám és benne hagyták azokat a cuccokat a lábába (bevan kötve), doki szerint semmi baja nem lesz, de ha sokat járkál, ugrál akkor sem lesz gond ugye?

Figyelt kérdés

Annyi mindent kérdeztem a dokitól,meg annyi infót adott,hogy ezt elfelejtettem megkérdezni.Hétfőn fogja levenni/kivenni a doki ,mert ha vissza esne abba az állapotba azonnal tudják infuzióra kötni..


A sok járkálás,ágyról le -fel ugrálás nem tudom okozna e problémát.

A sétákat így is le rövidítettem,hogy ne legyen gond..

Meg azért nem olyan erős ,hogy sokat sétáljunk..


2013. ápr. 26. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. Viszont arra ügyelni kell, ne szedje ki magának. Ilyenkor inkább gallért szoktak feltenni.
2013. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bozsikrisz ***** válasza:

Kanülnek hívják :) Az én kutyusom lábában is volt egyszer néhány napig. És nekünk minden nap 2 órát kellett utaznunk vidékre, mert ott kezdték el az infúziós kezelését, és nem akartam, hogy más orvos vegye át. Pedig Pesten lakunk, szóval vihettem volna máshoz is. Na szóval, napi több órát utaztunk, sétáltunk így, és nem volt baj.

Ha lehet, ne ugráljon, sétálni lehet, de figyelj rá, hogy ne piszkálja.

2013. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jaa az nem jutott eszembe :D

széd szedni nem szedi, egyszer próbálta amikor a dokitól tegnap haza jöttünk, eréjesen rászóltam azóta nem nyúlt hozzá,pedig éjszaka nem voltam mellette minden percben meg ma is 3 órát egyedül volt..próbálunk mindig itthon lenni figyelni rá csak nem mindig jön össze,de hétvégén tudunk rá figyelni hétfőn meg le is veszik róla..

remélem nem lesz szükség további infúzió bekötésére :)

2013. ápr. 26. 19:31
 4/4 A kérdező kommentje:

elküldheted az anyagot kíváncsi vagyok rá..

köszi!


de ma már elég jó állapotban van eszik iszik, sokkal vidámabb..

csak ugye többször keveset kell neki enni adni,mert 2 napig nem evett semmit, kihányt mindent, csütörtök este óta eszik szépen(infúzió hatására), főtt csirkemell és rizs sokat segít, ma fél 7-es sétánkon már nem volt folyós a kakija :D hát én nagyon örültem :D

úgy nézz ki rendbe jön gyógyszereket beadtam sikerrel:)

2013. ápr. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!