Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epe mütét után a zárón ez...

Epe mütét után a zárón ez szerepel:DG:epekövesség, hashártya összenövése. Ezt csak már itthon vettem észre. Miért nem szólt a doki hogy van valami gond? Kedden megmütöttek, szerda délbe itthon is voltam. Akkor most mi van a hashártyával?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
hashártya összenövések gyulladás, műtét után alakulhatnak ki. Nem írtad,h volt-e már hasi műtéted. Ha nem okoz panaszt nincs vele teendő.De előfordul,h elszorítja a beleket.Abban az esetben műtéti megoldás válik szükségessé.
2013. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt mütétem.Csak azon rágódok miért nem mondott senki egy szót sem róla.
2013. febr. 5. 21:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Az epe mütét előtt szinte havonta voltam UH -on és ott sem.
2013. febr. 5. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
UH-n ez nem látszik. Valószínűleg azért nem említette az orvosod,mert nem okoz problémát és nem akarta,h esetleg feleslegesen aggódj, figyelgesd magad.
2013. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hashártya összenövés a hasi UH-án nem látszik sajnos. Műtét közben lehet csak látni. Az szokott lenni, hogy a kövek miatt az epehólyag fala kicsit gyulladásba kerül és ilyenkor összetapad a hashártyával. Ez lehet össz-vissz 2-3 mm-es is de fél centis is. Műtét közben ezt a doki szétválasztotta valamint ezt csak megsúgom, ha még egy BNO-t odaír más a műtét elszámolása, nem neki, hanem a kórháznak. Ha másnap hazamehettél, akkor nincs nagy gond :), szerintem ez csak kísérődiagnózis.
2013. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kicsit megnyugodtam.
2013. febr. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!