Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babéziára ha megkapja a...

Babéziára ha megkapja a kutyám az oltást túléli? Mennyibe fog ez kerülni?

Figyelt kérdés
kiteszem előző kérdéseimet, biztos vagyok benne hogy ez a baja minden tünet stimmeml, két imyzol injekciót kapott egyébként, de ahogy olvastam nem az kell ide.
2013. ápr. 27. 08:23
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 27. 08:24
 2/6 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 27. 08:25
 3/6 A kérdező kommentje:
kedden beteg lett, szerdára jól lett oltás után, csütörtök este megint rosszabbul lett, kapott tegnap 3 oltást, nem lesz még késő? :'(
2013. ápr. 27. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak kutyák, amelyek az első oltás után még nem lesznek jobban. Van, amelyik nagyon sokára jön rendbe. Mindenesetre, ha nincs jól, az orvos infúziózza és kezeli akár minden nap, ha nem javul az állapota.
2013. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen csak gondolom az rengeteg pénz, sajnos ezen múlik az élete és én nem tudom megmenteni :( belehalok én is :'(
2013. ápr. 27. 12:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos minden pénzbe kerül. Ha védekezel a kullancs ellen, ha megbetegszik bele.Ha nem találsz megoldást arra, hogy a kezelésére pénzt szerezz, annyit tehetsz, a környékeden lévő kutyamentéssel foglalkozóktól segítséget kérsz. Ha nem sikerül egyik sem, akkor hiába szenvedsz itt a neten, nem fog meggyógyulni a kutyád. Ha túléli, akkor szerencsétek van.
2013. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!