Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 honapos németjuhász szukám...

4 honapos németjuhász szukám erös nyurga csontozatu nagyon gyorsan nöl mindenki mondja hogy sovány de a kaját rendesen megkapja mit agyak neki amitöl felszed de 27%százalék alatt van a fehérje mennyisége?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 11:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát... a németjuhász pont egy erősen DP érzékeny fajta, úgyhogy ne hízlald...
2012. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Inkább sovány legyen kiskorában, mint felnőttként ízületes. Nem éhezteted gondolom, hagyd a fenébe mások véleményét.
2012. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A gyors növés sokkal több gondot okoz, mint egy kicsit kevesebb testsúly.Gyengébb tápot kellene adnod neki, mert hamarosan jöhet a sántikálás .

Mit jelent amúgy a soványság nálad? Fotót nem tudsz feltenni?

Megfelelő súlyban akkor van, ha a lengőborda kilátszik, a többi borda lihegésnél áttűnik a szőr alatt.

2012. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Pont, hogy vissza kéne neki fogni a gyors növekedését.

Milyen táppal etetsz most?

Nekem is nagytestű kutyám van, 1 éves koráig vékonyan tartottuk az állatorvos tanácsára, most sem hízlaljuk, elkezdtem jobban mozgatni, hogy izmosodjon..

2012. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem is nj-m van. Enyém is gyorsan nőtt, és irtó vékony volt, az összes (!!!) bordája kilátszott és nemcsak lihegéskor. Még a doki is megijedt, vért is vettek, de semmi. Mikor félévesen lelassult a növésben, picit szedett magára. Most nemsoká 8 hónapos, még mindig sovány, de szerintem nem kórosan és nekem már tetszik, ahogy kinéz. Mikor minden bordája kivolt, az kórosan sovány volt, de már nem. Így ha bárki beszól, letojom. szoval ha lelassul a növésben, majd szed magára.
2012. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!a kutya összes bordája kivan ha liheg nekem van 2 német juhászom ezen kivűl de azookkal nincs gond pruina dog chow kölyök tápot keverek valami 17%százalékos táppal meg konzerv egy vacsora nála 1kg25dkg konzerv dp-re szürve van mentes
2012. szept. 5. 17:14
 7/22 anonim ***** válasza:

Mennyi a széklete naponta és milyen állagú?

Nem a mennyiség számít egy kutyánál, hanem az, milyen arányban képes az adott ételt feldolgozni. Kevés, formázott széklet, jó szőrminőség és megfelelő súly a jele annak, az a táp megfelelő a kutyának. Ajánlhatnak itt mindenféle tápot, de neked kell látnod, melyik lesz az, amelyiktől megfelelő lesz a kutya kondíciója.

2012. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
2-3 szor szilárd sötét de kap még maradékot meg tejet tápot konzervet reggel táp délbe ha megeszi moslék este konzerv a változatosságért de kálciumot nem kap
2012. szept. 6. 16:08
 9/22 anonim ***** válasza:
Pl én is átálltam a brit-ről a brit care-re. mert azt ajánlották, hogy majd attól normális lesz a széklete és jobban fejlődik, és nem. Ugyanúgy híg a széklete és tök vékonyka. E kettő közül engem spec. a híg széklet idegesít. Úgyhogy örülj, h nektek legalább a széklet rendben.
2012. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De mutass már képet! Lehetőleg oldalról, álló helyzetben.
2012. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!