Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék hogy átaludja az...

Mit tehetnék hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Van egz kölyökkutyànk pàr hete, èjjel 1töl fenn van.

Pisil, kalil, jàtszana, valami megoldàs?



2013. ápr. 28. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Külön szobában alszik?

Egyszerűen csukd rá az ajtót, és ne törődj vele. Egy idő után megszokja, hogy éjjel aludni kell

2013. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, Kinn alszik az elõszobàban.

Kimentem eddig hozzà, kivittem hàtha pisilnie kell, vagy hagyjam ès leszokik az èjjeli pisilèsrõl is?

2013. ápr. 28. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Este vidd ki egyszer pisilni, azután alvás
2013. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Este fáraszd le, utána pisi-kaki ha kell. Szerintem ha lefárasztod, akkor nem lesz kedve éjjel bohóckodni. Az etetést is tedd át másik időpontra, talán ez is megoldja.
2013. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az éjjeli pisi/kaki azért van mert kölyök..nem tudja még úgy vissza tartani. Este késői időpontban is vigyétek le, pl 11kor, reggel pedig korán, pl 6kor. Esetleg este ha még leviszitek késői időpontban, sétálj vele egy kicsit, hogy azért fáradjon.
2013. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!