Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok jó pitbull tenyész...

Hol találok jó pitbull tenyésztőt?

Figyelt kérdés
várom a választ köszönnöm

2013. ápr. 28. 17:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tudom tudom, folyton alakítgatom, újra fogalmazom, néha sietek a szerkesztéssel.
2013. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert abból áll az ADBA papír, h elküldöm a szülők fotóit, a kicsik fotóit, és jön a tk, mert amcsiban 3 vén fószer dönti el, h melyik elég pites. Az, h lehet h a szomszéd kutyája meg a harmadik unokatesóm kutyája van szülőnek fényképezve, az nem baj....
2013. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Miért, az FCI papír miből áll? Beadok két törzskönyvet a MEOE -be, ha külföldön voltam fedeztetni még fedjegy se kell (vagy ha van egy nem honosított külföldi tk -s kanom), senki nem ellenőrzi hogy az a szuka ellett, akinek a papírját beküldtem, azt se hogy az a kan fedezett-e, akinek a papírját beküldtem, külföldi fedezést pláne nem ellenőriznek, szóval ez is lb. annyit ér mint az általad lehúzott ADBA papír.


A papír mint tudjuk, hagy magára írni. Amíg nem lesz DNS ellenőrzés addig mindenki úgy csak ahogy akar. Tudok olyat aki megvesz egy egész alom tk. nélküli komondor kölyköt példának okáért 50-60 ezerért, letörzskönyvezteti saját szukával-saját kannal és eladja őket emennyiért nem szégyelli. Külföldre akár még ezer ojróért is.


Neki csak annyi költsége volt amennyibe a kölykök kerültek mert magyar fajta törzskönyvezése ingyenes.


De hallottunk már ilyet más fajtával is...

2013. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Olyan ember meg ne csináljon a pit bull terrierről weboldalt, aki a saját pitnek vett keverék kutyájáról havonta tesz fel kérdést hogy elég szép-e, hanem inkább szálljon magába és tanuljon a fajtáról...
2013. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Tanuljak? végigolvastad te?
2013. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

Igen, átszenvedtem magam rajta.


Amit írtál az vagy hülyeség, ami meg nem, az tele van helyesírási hibával és/vagy magyartalanul van megfogalmazva.


Szóval ha a te honlapod ló lenne, már rég lelőtték volna.

2013. ápr. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Átverekedtem magam a "honlap" nagy részén. Nekem ugyan nincs pitem és nem is kedvelem őket, de egy ilyet én is összedobok pár óra alatt....Csak abban legalább nem lesz ennyi hiba meg ennyi jogi ostobaság. Évszámok nagyon-nagyon nem stimmelnek....
2013. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!